O akcji

W Bytomiu nie brakuje talentów. Miasto jest pełne ludzi uzdolnionych w najróżniejszych dziedzinach. Żyją tu wybitni sportowcy, uznani artyści i znakomici naukowcy. Bytom niestety boryka się ze złymi stereotypami, przez które nie dostrzega się wielkiego potencjału, jaki drzemie w jego mieszkańcach.

Akcja "Wspieramy najlepszych" ma wyłuskać największe talenty spośród bytomskich uczniów, gdyż to właśnie w młodych ludziach tkwi największy potencjał tego miasta. Firma Progres wraz z Bytomski.pl zamierza docenić osoby, które wkładają najwicej wysiłków w rozwijanie swoich pasji oraz osiąganie najlepszych wyników w nauce, a także zmotywować je do dalszej pracy, by pokazać, że konsekwentne działanie przynosi pozytywne efekty.

Konkurs wyłoni trzech najlepszych uczniów z bytomskich szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020. Po jednym z każdego rodzaju placówek: liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych. Laureaci akcji otrzymają w nagrodę za swoje osiągnięcia nowoczesny sprzęt komputerowy, który pomoże im jeszcze bardziej poszerzać swoje horyzonty i da ku temu większe możliwości.

Image

Regulamin

W konkursie mogą brać udział osoby posiadające status ucznia szkoły ponadpodstawowej znajdującej się na terenie miasta Bytom. Przedmiotem akcji jest wyłonienie spośród jej uczestników najlepszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020. Pod uwagę będą brane nie tylko oceny, ale także działalność pozaszkolna. Konkurs potrwa do czerwca 2020 r. Więcej informacji o zasadach akcji "Wspieramy najlepszych" można znaleźć W konkursie mogą brać udział osoby posiadające status ucznia szkoły ponadpodstawowej znajdującej się na terenie miasta Bytom. Przedmiotem akcji jest wyłonienie spośród jej uczestników najlepszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020. Pod uwagę będą brane nie tylko oceny, ale także działalność pozaszkolna. Konkurs potrwa do czerwca 2020 r. Więcej informacji o zasadach akcji "Wspieramy najlepszych" można znaleźć w poniższym regulaminie.

Image

Formularz zgłoszeniowy

Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do siedziby organizatora lub na adres e-mail wspieramynajlepszych@bytomski.pl

Partnerzy akcji


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone