Sport

Klub sportowy świętuje 100-lecie i powraca do życia


W najbliższą sobotę, 24 sierpnia, Łagiewnicki Klub Sportowy Łagiewniki będzie świętował swoje stulecie! Z tej okazji Aktywne Łagiewniki oraz Centrum Sportowo Rekreacyjne Łagiewniki zorganizują festyn.

Reklama

Wydarzenie „100-lecie&Reaktywacja” poprowadzi Marcin Gad. - Celem imprezy jest zachęcenie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju - informują organizatorzy.

Program świętowania jest różnorodny, ponieważ uwzględniono zarówno wydarzenia sportowe, jak i artystyczne. Inauguracja jubileuszu nastąpi już o godz. 9.00. W planie jest Playarena na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 28 w Bytomiu, a o godz. 10.30 rozegrany zostanie mecz dzieciaków pomiędzy Łagiewnikami a GKS Rozbark.

Z kolei część artystyczna będzie miała miejsce od godz. 13.00 do 22.00 przy ul. Krzyżowej 3A. O godz. 17.00 dla łagiewnickiej publiczności wystąpią: Jolanta Golik, Makula Band oraz Jacek Kierok. Z kolei na godz. 18.00 zaplanowano oficjalne przemowy, a zaraz po nich dla uczestników wydarzenia zaśpiewa VITO i DJ Kris. W programie przewidziano też rozmaite gry i zabawy, a dzieci z pewnością ucieszą dmuchańce.

plakat 100 lecie ks lagiewniki

Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone