Sport

Jedyne wrotkowisko w Bytomiu


W Bytomiu powstał profesjonalny tor do jazdy na wrotkach. Atrakcja będzie czynna do końca wakacji. To jedyne takie miejsce w mieście.

Reklama

Uruchomienie wrotkowiska jest pomysłem bytomskiego centrum handlowego M1 przy ul. Strzelców Bytomskich. Urządzony tam tor posiada 150 m2 powierzchni i zapewnia bardzo dobre warunki do jazdy, a obecni na miejscu instruktorzy chętnie pomogą udoskonalić umiejętności wszystkim zainteresowanym oraz animują różne zabawy.

Aby skorzystać z wrotkowiska nie trzeba mieć swojego sprzętu. Przy torze przygotowano punkt, w którym można bezpłatnie wypożyczyć wrotki, kaski i ochraniacze.

Atrakcja działa już od 1 sierpnia. Będzie można z niej korzystać do końca miesiąca we wszystkie dni handlowe od 11:00 do 19:00. Zabawa na wrotkowisku jest bezpłatna pod warunkiem zrobienia dowolnych zakupów w CH M1 Bytom. Dzieci mogą wejść na tor wyłącznie z opiekunem lub za jego pisemną zgodą.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.