Sport

Piłka nożna: Polonia szuka pierwszaków do szkoły sportowej


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Twoje dziecko niebawem idzie do pierwszej klasy i marzy o zostaniu piłkarzem? Naprzeciw wychodzi Polonia Bytom, która zaprasza na testy do szkoły sportowej.

Polonia Bytom prężnie rozwija swoją akademię dla dzieci i młodzieży. Od kilku miesięcy funkcjonuje Akademia Przedszkolaka, gdzie najmłodsze dzieci mogą bawić się piłką nożną. Teraz przyszedł czas na kolejny krok.

Reklama

W piątek 26 kwietnia odbędą się testy dla chłopców i dziewczynek z rocznika 2012. Jednocześnie będzie to nabór do pierwszej klasy w Szkole Podstawowej Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Tarnogórskiej 1.

Wystarczy przyprowadzić swoje dziecko 26 kwietnia o godzinie 17.30 na stadion przy ulicy Olimpijskiej 2. Więcej informacji udziela Tomasz Stefankiewicz pod numerem telefonu +32 288 08 88 lub 731 749 470. Można także kontaktować się mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub za pośrednictwem Facebooka.

Akademia Polonii Bytom zapewnia swoim podopiecznym:

- wykwalifikowaną kadrę trenerską
- najwyższe dofinansowanie do obozów sportowych w regionie (baza sportowa „Gosław Sport Center – od 2 klasy szkoły podstawowej)
- najniższa składka członkowska w regionie
- pełny ubiór na każdą porę roku
- klasa sportowa z trzema dyscyplinami: piłka nożna (dyscyplina wiodąca), judo, pływanie
- naturalna kontynuacja Akademii Przedszkolaka Polonii Bytom

fot. Polonia Bytom

Zobacz też:
Reklama: