Polonia Bytom 2:0 Warta Poznań

W meczu 30. kolejki pierwszej ligi niebiesko–czerwoni zagrali z Wartą Poznań na własnym boisku. Wynikiem 2:0 pokonali rywali. Było to ich piąte z rzędu spotkanie bez porażki.
Bytomski2 1368949332
Już w 21. minucie nasi zawodnicy objęli prowadzenie. Bramkę zdobył Damian Michalik. Mimo starań obu drużyn, wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Drugą część spotkania niebiesko-czerwoni rozpoczęli silnym akcentem. W 51. minucie Dawid Jarka, uderzając głową, umieścił piłkę w siatce Warty Poznań. Kolejnych sytuacji bramkowych bytomianom nie udało się wykorzystać. Zwycięstwem 2:0 zakończyli wczorajszy mecz.

Podopiecznych Jacka Trzeciaka jak zwykle wspierali wierni kibice. Ponad tysiąc fanów zasiadło wczoraj na trybunach stadionu przy Olimpijskiej.