Polonia Bytom 2:0 Warta Poznań

W meczu 30. kolejki pierwszej ligi niebiesko–czerwoni zagrali z Wartą Poznań na własnym boisku. Wynikiem 2:0 pokonali rywali. Było to ich piąte z rzędu spotkanie bez porażki.
Bytomski2 1368949332
Reklama
Już w 21. minucie nasi zawodnicy objęli prowadzenie. Bramkę zdobył Damian Michalik. Mimo starań obu drużyn, wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Drugą część spotkania niebiesko-czerwoni rozpoczęli silnym akcentem. W 51. minucie Dawid Jarka, uderzając głową, umieścił piłkę w siatce Warty Poznań. Kolejnych sytuacji bramkowych bytomianom nie udało się wykorzystać. Zwycięstwem 2:0 zakończyli wczorajszy mecz.

Reklama

Podopiecznych Jacka Trzeciaka jak zwykle wspierali wierni kibice. Ponad tysiąc fanów zasiadło wczoraj na trybunach stadionu przy Olimpijskiej.
UM Bytom

Subskrybuj bytomski.pl

google news icon
Reklama
Reklama