Koj

Piotr Koj: Do bytomskiego PiS

Mijają kolejne miesiące i nadal brak efektów działań organów, które winny stać na straży prawa. Prawa, które wielokrotnie w minionych latach było w Bytomiu łamane, omijane, lekceważone. Przykłady innych miast, na przykład Tarnobrzega czy też Pułtuska, świadczą o tym, że walka z układami może być skuteczna...

Dlatego też, zwracam się do Was, jako reprezentantów obozu rządzącego, czyli ponoszącego odpowiedzialność za państwo, z apelem o podjęcie działań na rzecz przywrócenia w Bytomiu ładu i porządku, także poprzez rzetelne i skuteczne rozwiązanie spraw takich jak nieprawidłowości w spółce pod nazwą Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne, a zwłaszcza zakup ujęć wody w Tarnowskich Górach, czy też kwestie związane z nielegalnymi składowiskami odpadów, zwłaszcza niebezpiecznych. Jednocześnie przypominam o skandalicznym postępowaniu przed sądem w Poznaniu-Jeżycach w temacie korupcji w polskiej piłce, które toczy się już cztery lata!!!

Reklama

Mam nadzieję, że sytuacja miasta jest też w obrębie zainteresowań posła i senatora ziemi bytomskiej w osobach Wojciecha Szaramy i Andrzeja Misiołka. Czy nie warto, aby tak skandaliczna sytuacja stała się przedmiotem interpelacji do Ministra Sprawiedliwości – Prokuratora Generalnego??

Wasze zainteresowanie bulwersującymi od lat bytomian aferami, będzie świadectwem zaangażowania środowiska politycznego, którego jesteście reprezentantem, w przywrócenie w Bytomiu ładu i porządku. To ważny sprawdzian wiarygodności, przed zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

To już przedostatni wpis na stronach blog.onet.pl, który zamyka swoją platformę blogerską. Stąd też w moim kolejnym wpisie poinformuję o tym gdzie będzie można nadal śledzić moje „myśli nieuczesane”.

Piotr Koj

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (1 replies).

sławoj sławonowicz Avatar
sławoj sławonowicz odpowiedział w temacie: #177709 2018/03/06 00:37
Byłeś prezydentem. Gadałeś że w Bytomiu rządzi układ polityczno-biznesowy. Tego się chyba każdy zainteresowany domyśla. Zacznij podawać w końcu konkrety kto z kim i co bo to wygląda tak jakby Ci żal cztery litery ściskał że to nie Ty teraz w tym układzie uczestniczysz.

Reklama
Promocja noworoczna