Robert Rabus

Robert Rabus: Działam dalej!


Szanowni Bytomianie,

Reklama

Po publikacji mojego ostatniego felietonu, dzieją się wokół mnie dziwne rzeczy: jestem straszony pozwami sądowymi, utrudnia mi się współpracę i niektórzy pragną coraz bardziej mnie oczernić w oczach opinii publicznej, chcąc do tego wykorzystać nawet media ogólnopolskie.

Oświadczam tym samym, że się nie ugnę i dalej będę pokazywał, to co dzieje się w Bytomiu...to co dzieje się naprawdę, a nie tylko to, co Koalicja PO&PIS i Towarzysze chce Bytomianom pokazać.

W tym miejscu dziękuję tym wszystkim Bytomianom, którzy zareagowali na mój felieton, motywując mnie bardziej do dalszej pracy.

Wracając jednak do tekstu, atakujący mnie Radny Maciej Bartków w swoim ostatnim felietonie (vide: „bytomski.pl”) zamiast w sposób rzeczowy odnieść się do faktów, które przedstawiłem, w większości swego i tak długiego tekstu, bardzo często mnie atakuje. Powiem krótko: teraz Pan i Pana Koalicjanci z Platformy Obywatelskiej macie władzę, o którą tak zaciekle walczyliście. Z posiadaniem władzy wiąże się także odpowiedzialność, którą na siebie ani Pan, ani Pana Koalicjanci wziąć nie chcecie. A mowę o wiekopomnych dokonaniach w zakresie oczyszczania Bytomia mógł Pan już nam oszczędzić, bo co innego mówicie, a co innego jest w rzeczywistości... o czym Bytomianie doskonale wiedzą i widzą.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.