Natalia Michalska z Czarnej Strzały z tytułem mistrzowskim. Pierwszym w historii klubu!

Bytomski klub łuczniczy może pochwalić się historycznym osiągnięciem. Natalia Michalska zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Seniorek. To pierwsze taki sukces w dziejach MLKS Czarna Strzała.

MLKS Czarna Strzała
Michalska mistrzyni

W dniach 5-8 września w Żywcu odbyły się 88. Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie. Na zawody pojechała dziewięcioosobowa reprezentacja klubu MLKS Czarna Strzała. Wydarzenie okazało się szczęśliwe dla bytomian, ponieważ Natalia Michalska wywalczyła złoty medal w kategorii seniorek. To pierwszy indywidualny tytuł zdobyty dla Bytomia w Mistrzostwach Polski Seniorów.

Ponadto Michalska wraz z drużyną w składzie - Anna Kołodziejczyk, Ewelina Jadczyk, Martyna Stach - zdobyły trzecie miejsce w rywalizacji drużynowej kobiet. Z kolei mikst Kuby Dutkowskiego i Martyny Stacha zajął 7. miejsce.

Natalia Michalska ma już na swoim koncie 1. miejsce w Finale Pucharu Polski Seniorów Polskiego Związku Łuczniczego, pierwsze miejsca i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Seniorów w Łucznictwie podczas 87. Mistrzostw Polski Seniorów w Legnicy, a także jest zawodniczką Kadry Narodowej Seniorów. W tym roku zawodniczka Czarnej Strzały otrzymała w kategorii „SPORTSMENKA SENIOR” Sportowy Laur Bytomia.