Miasto

Intercars wprowadza się do budynku dawnego Tesco


Remont w gmachu dawnego Tesco w Szombierkach powoli dobiega końca. Poznaliśmy już też pierwszego nowego lokatora, który wprowadzi się do obiektu.

Reklama

Tak, jak podawaliśmy w lutym na łamach naszego portalu, hala należąca do Tesco w Szombierkach została sprzedana. Inwestor pod koniec stycznia tego roku przystąpił do gruntownej przebudowy. Obiekt podzielono na trzy części, co może oznaczać, że niebawem pojawią się tam trzy sklepy. Niebiesko-białą elewację wymieniono na nową, a od strony parkingu z widokiem na kościół NSPJ pojawiła się przeszklona witryna i drzwi.

Pierwszym z nich jest sklep motoryzacyjny Intercars. W jego asortymencie znajdują się m.in. części zamienne do samochodów, opony, felgi, akumulatory, oleje czy rozmaite akcesoria i gadżety. Potwierdziły się zatem nasze wcześniejsze informacje. Mowa była jeszcze m.in. o siłowni. Czy i tam powstanie w Szombierkach?

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.