Miasto

Dzięki akcji „Wspierajmy Naszych” Szpital Specjalistyczny nr 1 otrzymał olbrzymie wsparcie

Previous Next

Inicjatorem przedsięwzięcia jest Marek Kuśmierski ze Stowarzyszenia Skuteczna Alternatywa. Wspólnie z bytomskimi radnymi postanowił wesprzeć Szpital Specjalistyczny nr 1 w Bytomiu, przekazując lecznicy niezbędne artykuły. W działania włączył się także Bytomski Portal Informacyjny.

Reklama

Dzięki wspomnianej zbiórce udało się zgromadzić zapasy wody mineralnej, soków, różnorodne napoje, ręczniki papierowe, papier toaletowy, a także mydła w płynie, rozmaite środki czystości, środki odkażające, dezynfekujące, rękawiczki jednorazowe oraz kawę, herbatę czy słodycze. Produkty te trafiły wczoraj, 23 marca, do Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu. Wszystko działało tu jak w szwajcarskim zegarku. Dary od bytomian odbierał Marek Kuśmierski, a w transporcie i rozładunku pomagali mu radni Tomasz Kupijaj oraz Robert Rabus.

- Jesteśmy wzruszeni i szalenie wdzięczni za tak ogromne wsparcie. Szpital w dniu dzisiejszym otrzymał m.in. artykuły higieniczne, środki czystości, napoje, artykuły spożywcze i inne – zaznaczono na facebookowym profilu Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu.

fot. Bytomski Portal Informacyjny

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (8 replies).

Leszek Starszy Avatar
Leszek Starszy odpowiedział w temacie: #190101 2020/03/26 08:52
W czasach, w których świat pogrążony jest w odmętach szaleństwa.
W czasach absolutnej pogardy dla nauki.
W czasach totalnego lekceważenia Boga.
W czasach bezgranicznej wiary w reklamę telewizyjną.

Powiadam Wam

"Nie lękajcie się"
georg11 Avatar
georg11 odpowiedział w temacie: #190099 2020/03/26 00:16
W końcu muszą odreagować siedzenie w domu
Bogin Avatar
Bogin odpowiedział w temacie: #190097 2020/03/25 17:22
Mnie nikt nie wynajął.
Trzeba jakoś "zabijać" czas.
Poza tym często zdarza mi się zabijać stres wzmożoną (niekoniecznie najmądrzejszą, czy super intelektualną) aktywnością. Coś jak kabaret w poczekalni u dentysty.
Poza tym mam wrażenie, że moje kpiny chyba w każdym przypadku są odpowiedzią na aktywność Leszka ;) Jakoś tak się dziwnie dobraliśmy. Na marginesie dodam, iż nie znamy się w ogóle.
--
PS
Tak przy okazji, co tam słychać z naszym stadionem?
71hanysek Avatar
71hanysek odpowiedział w temacie: #190096 2020/03/25 17:13
Wtrącę się bo powoli tracę już do Was cierpliwość...
Do tej pory sądziłem że wasza bezproduktywna aktywność na forum to efekt skrywanego ADHD...ale teraz pójdę waszym tokiem myślenia i zapytam.Czy ktoś was wynajął do regularnego podbijania wątków???
Bez napinki...pozdrawiam.
;)
Bogin Avatar
Bogin odpowiedział w temacie: #190095 2020/03/25 17:09
No przecież to człowiek jest największym pasożytem i szkodnikiem na Ziemi.

Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.