Miasto

Parking przed Bricomarché w Szombierkach pęka w szwach. Dziś otwarcie sklepu

Previous Next

Bricomarché w Szombierkach otwarte! Dziś, 26 lutego, punktualnie o godzinie 8.00 pierwsi klienci przekroczyli próg nowo powstałego sklepu.

Reklama

Sklep znajdujący się przy ul. Zabrzańskiej 33 jest drugim punktem tej sieci w Bytomiu, 11. w województwie śląskim i 164. w Polsce. Otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 – 21.00, a w niedziele handlowe od godz. 10.00 do 18.00. Zatrudnionych zostało tu 32 pracowników. W ofercie znajdziemy 29 tysięcy artykułów typu DIY, a klienci płacąc za swoje zakupy gotówką, kartą płatniczą lub bonami Grupy Muszkieterów i Sodexo mogą skorzystać z trzech kas. Co więcej, przewidziano także usługi dodatkowe takie jak: transport zamówionego towaru, cięcie blatów czy wycinanie otworów w zlewozmywakach.

- Cieszymy się, że w odstępie zaledwie połowy roku otworzyliśmy kolejny sklep, dzięki któremu mieszkańcy Bytomia i okolicznych miast zyskają łatwiejszy dostęp do produktów z działów: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród i dekoracja – mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, dyrektor generalna Bricomarché w Polsce i dodaje – Drugie Bricomarché w Bytomiu do najlepszy dowód na to, że nasza oferta produktowa została doceniona przez lokalną społeczność.

Przed sklepem znajduje się parking na 100 samochodów, a tuż obok ogród zewnętrzny o powierzchni 1 000 m2.

- Otwarcie drugiego sklepu Bricomarché w Bytomiu niesie za sobą wiele korzyści dla okolicznych mieszkańców. Gwarantuję, że sklep przy ulicy Zabrzańskiej 33 zapewni swoim klientom nie tylko atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim fachowe doradztwo naszych pracowników – mówi Marek Gawliński, właściciel dwóch supermarketów Bricomarché w Bytomiu.

26 lutego, a więc w dniu otarcia sklepu na klientów czeka wiele atrakcji. Przygotowano poczęstunek oraz konkursy z nagrodami. Nie zapomniano też o najmłodszych odwiedzających market wraz z rodzicami lub opiekunami. Mali goście skorzystają z rozmaitych animacji jak malowanie twarzy, a każdy otrzyma słodką niespodziankę.

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (3 replies).

Leszek Starszy Avatar
Leszek Starszy odpowiedział w temacie: #189645 2020/02/27 15:13
Są trzy kasy, można płacić gotówką lub kartą. Po prostu szok...
Grzegorz Ludwiczek Avatar
Grzegorz Ludwiczek odpowiedział w temacie: #189631 2020/02/26 15:24

dziś ... pierwsi mieszkańcy Bytomia przekroczyli próg ...

Waaaw!
To oni jeszcze żyją?
Będzie jakieś spotkanie historyczne z tymi pierwszymi mieszkańcami Bytomia?
Ja bym ich o sporo tematów popytał ... ;-)
Tym bardziej, ze skoro żyją ponad 750 lat (liczę od nabycia przez Bytom praw miejskich), to pewnie znają z własnego doświadczenia historię miasta.
... jednak w filmach nie kłamią i "Nieśmiertelni" istnieją ... ;-) Byleby nie biegali po mieście z mieczami i nie ścinali głów. ;-)

Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać jak ten początek przeczytałem (... trzy razy). ;-) ;-> :P
Leszek Starszy Avatar
Leszek Starszy odpowiedział w temacie: #189629 2020/02/26 14:05
To znaczy, że nawierzchnia pęka? Pewnie przez kopalnię...

Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.