Miasto

W wybranych Biedronkach pojawiły się samoobsługowe kasy. Korzystacie z nich?


Kolejki do kas w Biedronce znikną? W sklepach tej sieci trwa montaż kas samoobsługowych, które mają usprawnić zakupy.

Reklama

Biedronka wzorem innych marketów zdecydowała się na wprowadzenie kas samoobsługowych, które mają podnieść komfort zakupów. W Bytomiu pojawiły się już w kilku miejscach – między innymi w sklepie przy ul. Sandomierskiej.

Testowanie kas samoobsługowych sieć rozpoczęła już w ubiegłym roku. Początkowo wprowadzono je w Warszawie oraz Gdańsku. Jednakże z biegiem czasu sukcesywnie montowano je w kolejnych sklepach. Niedawno pojawiły się także w Bytomiu. Jak informują przedstawiciele Biedronki, to rozwiązanie ma poprawić efektywność sklepu i podnieść komfort robienia zakupów. Pozwala także na lepsze zarządzanie czasem personelu.

Kasy samoobsługowe, nowe chłodnie czy bardziej ekologiczne oświetlenie LED-owe to efekt wdrażania tzw. konceptu 2.0. Określenie to oznacza standard, jaki obowiązuje wszystkie nowe i wyremontowane sklepy sieci Biedronka. Od tej pory markety mają być bardziej ekologiczne.

Kolejne zmiany wprowadzane są w nowo otwieranych marketach jak np. na warszawskiej Białołęce. - Nowoczesną placówkę przy ul. Modlińskiej wyróżniają proekologiczne rozwiązania technologiczne – m.in. panele fotowoltaiczne, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, czy komunikacja marketingowa w sklepie na ekranach LCD zamiast papieru. Będzie to również pierwsza Biedronka w Polsce, w której ruszy samoobsługowy kącik „Kawa i Ciacho”, oferujący szybkie zakupy kawy i dań lunchowych, oraz darmowe wi-fi dla klientów – czytamy w komunikacie biura prasowego sieci Biedronka.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.