Miasto

W wybranych Biedronkach pojawiły się samoobsługowe kasy. Korzystacie z nich?


Kolejki do kas w Biedronce znikną? W sklepach tej sieci trwa montaż kas samoobsługowych, które mają usprawnić zakupy.

Reklama

Biedronka wzorem innych marketów zdecydowała się na wprowadzenie kas samoobsługowych, które mają podnieść komfort zakupów. W Bytomiu pojawiły się już w kilku miejscach – między innymi w sklepie przy ul. Sandomierskiej.

Testowanie kas samoobsługowych sieć rozpoczęła już w ubiegłym roku. Początkowo wprowadzono je w Warszawie oraz Gdańsku. Jednakże z biegiem czasu sukcesywnie montowano je w kolejnych sklepach. Niedawno pojawiły się także w Bytomiu. Jak informują przedstawiciele Biedronki, to rozwiązanie ma poprawić efektywność sklepu i podnieść komfort robienia zakupów. Pozwala także na lepsze zarządzanie czasem personelu.

Kasy samoobsługowe, nowe chłodnie czy bardziej ekologiczne oświetlenie LED-owe to efekt wdrażania tzw. konceptu 2.0. Określenie to oznacza standard, jaki obowiązuje wszystkie nowe i wyremontowane sklepy sieci Biedronka. Od tej pory markety mają być bardziej ekologiczne.

Kolejne zmiany wprowadzane są w nowo otwieranych marketach jak np. na warszawskiej Białołęce. - Nowoczesną placówkę przy ul. Modlińskiej wyróżniają proekologiczne rozwiązania technologiczne – m.in. panele fotowoltaiczne, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, czy komunikacja marketingowa w sklepie na ekranach LCD zamiast papieru. Będzie to również pierwsza Biedronka w Polsce, w której ruszy samoobsługowy kącik „Kawa i Ciacho”, oferujący szybkie zakupy kawy i dań lunchowych, oraz darmowe wi-fi dla klientów – czytamy w komunikacie biura prasowego sieci Biedronka.

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (3 replies).

Rafał Avatar
Rafał odpowiedział w temacie: #187763 2019/12/02 13:51
Dziś zostanie ogłoszony następny termin udostępnienia ulicy dla ruchu samochodowego...
angel Avatar
angel odpowiedział w temacie: #187762 2019/12/02 13:35
To ci ważna wiadomość dla mieszkańców Bytomia.

Kolejny artykuł z d...

Czemu nie napiszecie o kolejnym zrobieniu mieszkańców Bytomia w bambuko - niekończący się remont katowickiej:
"Natomiast cała inwestycja prowadzona przez spółkę Tramwaje Śląskie zostanie sfinalizowana do końca listopada, ponieważ oprócz modernizacji torowiska zdecydowano się też na kompleksową przebudowę całej ulicy."
bytomski.pl/miasto/24108-stalo-sie-po-ka...w-przejechal-tramwaj

Mamy 2 grudnia a ulica nadal zamknięta dla ruchu samochodów.
Rafał Avatar
Rafał odpowiedział w temacie: #187761 2019/12/02 13:11
Reklama JMD Polska SA w Bytomskim.pl ?

Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.