Miasto

Kolejny sklep w CH Stary Stadion otwarty! To KIK


Kolejny sklep popularnej sieci KIK pojawił się na zakupowej mapie Bytomia. Otwarcie zaplanowano na dziś, czyli 10 października.

Reklama

KIK zainauguruje swoją działalność w czwartek, 10 października. Powstał na terenie Centrum Handlowego Stary Stadion przy ul. Narutowicza 11g. Wszyscy klienci, którzy odwiedzą sklep w dniach 10-11 października mogą liczyć na zniżkę na cały asortyment. W dniu otwarcia przewidziano też gry i konkursy z nagrodami.

Przypomnijmy, że docelowo w parku handlowym ulokowanym na terenie po dawnym stadionie Ruchu Radzionków będzie się znajdowało prawie 20 sklepów i punktów usługowych. Poza Biedronką swoje punkty otworzą Bricomarche, Action, Kik oraz Neonet. Znajdziemy tam też cukiernię, drogerię, biuro podróży oraz placówkę jednej z sieci komórkowych. Pierwsze z nich już działają, inne niebawem zostaną otwarte.

fot. archiwalne

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.