Miasto

Niemcy poszukują kierowców w Bytomiu


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Firma transportowa Mosolf szuka pracowników w Bytomiu. Oferta jest skierowana do kierowców zawodowych, którzy mają prawo jazdy C+E, ale mogą się też zgłaszać osoby, które nie posiadają wsszystkich niezbędnych uprawnień.

Mosolf nawiązało współpracę z Powiatowym Urzędem Pracy w Bytomiu. To popularna firma transportowa, która zajmuje się przewożeniem samochodów nowych i używanych. Na rynku istnieje od 1955 roku.

Reklama

Poszukiwani są kierowcy zawodowi, którzy mają prawo jazdy C+E oraz świadectwo kwalifikacji zawodowej 95. Warunki są atrakcyjne, bo nie jest wymagana przeprowadzka do Niemiec.

Pracownik otrzyma umowę o pracę w pełnym wymiarze pracy na dwie zmiany na czas nieokreślony. Wynagrodzenie to 2500 euro brutto, a do tego doliczane są także diety oraz premie.

Zainteresowani proszeni są o kontakt z PUP w Bytomiu przy ul. Łagiewnickiej 15 w pokoju nr 56. Można także od razu złożyć dokumenty aplikacyjne (w języku polskim, angielskim lub niemieckim) bezpośrednio u pracodawcy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ciekawostką jest fakt, że Mosolf współpracuje z Mostvą. Wielkie centrum samochodowe zostało otwarte w naszym mieście w ubiegłym roku. Jeżeli będzie wielu chętnych, to w siedzibie firmy zostanie zorganizowane spotkanie z przedstawicielem niemieckiej firmy.

fot. Mosolf

Zobacz też:
Reklama: