Miasto

Unia zapłaci za Twoje prawko


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Przeszło setka bezrobotnych może skorzystać ze szkoleń zawodowych na kierowcę C+E oraz spedytora. W ramach unijnego projektu uczestnicy nie tylko zyskają nowe kwalifikacje, ale też uzyskają doradztwo, wsparcie finansowe i zdobędą niezbędne doświadczenie.

Trwa nabór do projektu "Droga do zatrudnienia" realizowanego przez Łętowski Consulting w partnerstwie z El-Trans Piotr Matysiak. Mogą się do niego zgłaszać osoby po 30. roku życia pozostające bez pracy lub będące nieaktywne zawodowo, a szczególnie osoby po 50-tce, niepełnosprawni, osoby o niskich kwalifikacjach i kobiety, w tym matki powracające na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowywaniem dziecka.

Reklama

W ramach projektu uczestnicy przejdą szkolenia zawodowe (Spedytor lub Kierowca kat. C+E), skorzystają z indywidualnego doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy oraz odbędą 3-miesięczny staż zawodowy i otrzymają wsparcie w postaci stypendium stażowego. Projekt rozpocznie się 1 kwietnia i potrwa do sierpnia 2019 r.

Szczegółowych informacji udziela biuro projektu pod numerami telefonów 798 893 087 oraz 517 921 652, a także pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zobacz też:
Reklama: