Miasto

Organizują Kolorowy Festyn, by zbudować plac zabaw

Mieszkańcy Suchej Góry działają, by na terenie Szkoły Podstawowej nr 38 wybudować plac zabaw dla dzieci. 21 września można wesprzeć ich działania podczas Kolorowego Festynu.

W Bytomiu cały czas brakuje nowoczesnych i bezpiecznych placów zabaw dla dzieci. Mieszkańcy Suchej Góry postanowili wziąć sprawy w swoje ręce, by to zmienić we własnej dzielnicy. Dlatego od kilku tygodni zbierają środki, by pociechy miały swoje miejsce do spędzania wolnego czasu.

Reklama

Plac zabaw miałby powstać na terenie Szkoły Podstawowej nr 38 przy ul. Janusza Korczaka 1. Działania rodziców można wesprzeć na trzy sposoby. Pierwszy to wpłata darowizny na numer konta 63 1560 1049 2103 2149 6488 0001 z dopiskiem "Plac zabaw". Drugi to zakupienie cegiełki w szkole o wartości 10 zł.

Trzeci sposób to uczestnictwo w festynie. "Kolorowy Festyn", bo taką nazwę nosi impreza, odbędzie się 21 września w godzinach 16-20 na terenie SP 38. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników.

Będą gry i zabawy dla dzieci, pokazy, przekąski, a także możliwość wygrania przeróżnych nagród, który wartość, do 12 tys. zł. Każdy będzie mógł zakupić cegiełkę, która daje prawo udziału w kole fortuny z fantami.

Zobacz też:
Reklama
Promocja noworoczna