Miasto

Bytomska szkoła walczy o wyjątkowe podwórko. Liczy się każdy głos


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Wyjątkowe podwórko pełne atrakcji może powstać przy Szkole Podstawowej nr 36. Do tego jednak potrzebna jest mobilizacja wszystkich mieszkańców Bytomia.

Bytomianie często narzekają na brak atrakcyjnych placów zabaw dla swoich pociech. W ostatnich latach zaczęły jednak pojawiać się projekty, dzięki którym takie miejsca rozrywki mogą powstać w naszym mieście. Taką możliwość daje Nivea, która ogłosiła konkurs na budowę "Podwórek talentów".

Reklama

Piętnaście lokalizacji zostanie wybranych w drodze głosowania internautów. Z Bytomia zgłosiła się Szkoła Podstawowa nr 36, która znajduje się przy ulicy Siemiradzkiego 9. W rankingu miejscowości powyżej 60 tys. mieszkańców zajmuje jednak dopiero 42. miejsce (stan na 6 czerwca).

SP 36 ma na koncie niewiele ponad 800 głosów. W kategorii powyżej 60 tys. mieszkańców tylko pierwszych pięć miejsc wygra podwórka. Do piątej pozycji bytomska szkoła traci bardzo dużo, bo ponad 10 tys. głosów. Potrzebna zatem jest wielka mobilizacja bytomian, aby włączyć się do walki o podwórko.

Jak oddać głos? Należ wejść TUTAJ, a następnie kliknąć z prawej strony "Głosuj". Jeżeli nie posiadamy konta, to trzeba się zarejestrować, następnie na poczcie kliknąć link aktywacyjny i dopiero można oddać swój głos. Głosować można raz dziennie, a konkurs zostanie zakończony 21 czerwca.

Jest o co walczyć, bo Nivea wybuduje miejsca, w których dzieci będą mogły się bawić, jednocześnie rozwijając swoje pasje. Każde z podwórek będzie miało trzy strefy - sportową, naukową oraz artystyczną. Nasze pociechy będą miały do swojej dyspozycji atrakcje, które ciężko spotkać na tradycyjnych placach zabaw. Jak wygląda przykładowe podwórko, można zobaczyć TUTAJ.

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (7 replies).

myszaty Avatar
myszaty odpowiedział w temacie: #179371 2018/06/10 13:18
Akurat 36 ma sporo miejsca na swoim terenie...
Jawor Avatar
Jawor odpowiedział w temacie: #179370 2018/06/10 11:55
Z tymi placami zabaw to jest tak, że nie do końca każdy chce je mieć pod swoim oknem. Jedni chcą place zabaw, inni parkingi. Stąd może mała liczba głosów....
myszaty Avatar
myszaty odpowiedział w temacie: #179369 2018/06/09 22:34
głos oddany x2
Edyta Nowak Avatar
Edyta Nowak odpowiedział w temacie: #179365 2018/06/09 16:51
Ale można zawsze po konkursie wycofać zgodę na przetwarzanie danych, a liczba głosów rośnie bardzo powoli. Można też przecież założyć jakieś konto mailowe tylko po to żeby się zalogować na stronie Nivei i potem nich sobie ślą ten spam.
Przykre, że mieszkańcy Knajfeldu nie potrafią się zmobilizować, aby dzieciaki miały piękny plac zabaw :-(. Od informacji na stronie Bytomskiego przedwczoraj liczba głosów tylko nieznacznie wzrosła i nadal mamy 42 pozycję w rankingu. Głosować można raz na 24 godziny. Bytomianie przecież potrafią! Co wykazała między innymi akacja Milki.
Nie narzekajmy tylko zmobilizujmy siebie i znajomych i zagłosujmy, bo tylko od nas zależy czy dzieciaki będa miały ładny plac zabaw!
myszaty Avatar
myszaty odpowiedział w temacie: #179350 2018/06/08 07:59
Niestety wiem o tym , ale mam alergię na spam ...zalewający później skrzynkę.

Reklama: