Miasto

Bytomski oddział ZUS zmienia adres

Od 1 kwietnia nie załatwimy swoich spraw ZUS-ie przy ulicy Sądowej. Oddział terenowy po wielu latach zmienia lokalizację, co ma poprawić komfort petentów.

Terenowy oddział ZUS w Bytomiu od ponad trzynastu lat swoją siedzibę miał przy ulicy Sądowej 8. Za kilka tygodni petenci swoje sprawy będą załatwiać w innej lokalizacji. Od 1 kwietnia placówka będzie funkcjonować przy ulicy Karola Miarki 8.

Reklama

Zmiana siedziby wynika z faktu, że w dotychczasowa lokalizacja była coraz bardziej uciążliwa dla mieszkańców. Teraz ma się zwiększyć komfort, bo budynek, w którym przed laty były magazyny Ruchu, jest po prostu większy.

- Przestronna sala w parterowym budynku oraz strefa oczekiwania na załatwienie sprawy, w pełni zapewni wszystkim klientom wygodną oraz właściwą obsługę. W dotychczasowym budynku, w którym mieści się siedziba biura terenowego, klienci obsługiwani są w dwóch salach obsługi klienta - na parterze i na pierwszym piętrze. Powierzchnia nowego budynku będzie zdecydowanie większa od obecnej. Wszystkie zalety nowej siedziby w znacznym stopniu przyczynią się do poprawy warunków obsługi klienta, a tym samym wzrostu poziomu ich satysfakcji - wyjaśnia ZUS.

Klienci będą mieli do dyspozycji parking, a budynek wyposażony jest w podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Zobacz też:
Reklama
Promocja noworoczna