LifeStyle

Zorganizuj się i osiągnij sukces


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Agora Bytom oraz Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką kontynuują spotkania dla kobiet z cyklu „Sukces TO JA”. Kolejne bezpłatne warsztaty, tym razem pod tytułem „Zorganizuj się. Kluczowe zasady zarządzania swoim czasem”, odbędą się 20 czerwca. Ruszyły zapisy.

W biznesie liczą się nie tylko pewność siebie, wiedza i umiejętności, ale również dobra organizacja. W urzeczywistnianiu życiowych planów, także tych zawodowych, kobiety ogranicza często niewłaściwe zarządzanie własnym czasem. Jak sprytnie zniwelować to, co nas rozprasza i skupić się na tym, co pomoże nam dotrzeć do wyznaczonego celu? W znalezieniu odpowiedzi na te i inne pytania pomogą najbliższe warsztaty. - Jeszcze nigdy nie było wokół nas tylu „rozpraszaczy”, co dziś. Media społecznościowe, platformy filmowe - wszystko to sprawia, że coraz częściej nieświadomie marnujemy cenny czas. Dobra organizacja jest konieczna, jeśli chcemy osiągnąć wyznaczony sobie cel. Wystarczy jednak świadomość i znajomość kilku praktycznych technik, żeby pozbyć się złych nawyków. Po to właśnie spotykamy się z uczestniczkami warsztatów - mówi Katarzyna Ryfka-Cygan, ambasadorka programu „Sukces TO JA”, przedsiębiorczyni, trenerka i ekspert e-commerce, która poprowadzi spotkanie w Agorze Bytom.

Reklama

Najbliższe spotkanie - już czwarte z cyklu, a ostatnie przed wakacjami - odbędzie się 20 czerwca o godz. 17.00. Ma na celu zaktywizować kobiety, którym zależy na realizacji zawodowych planów. - Bardzo nas cieszy możliwość wspierania kobiet, w których drzemie potencjał i które chcą się rozwijać. Czasem wystarczy rozmowa i przyjrzenie się działalności innych kobiet, żeby pobudzić własną przedsiębiorczość - mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Wierzę, że najbliższe warsztaty dostarczą uczestniczkom fachowej wiedzy oraz pozwolą efektywniej zarządzać swoim kalendarzem - dodaje.

Wydarzenie jest częścią cyklu spotkań „Sukces TO JA” organizowanych od marca w Agorze Bytom. Idea warsztatów powstała z myślą o kobietach, które chcą powrócić na rynek pracy, znaleźć lepszą pracę lub zdobyć wiedzę i kompetencje niezbędne do tego, by założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą bądź start-up. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc na stronie internetowej Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

fot. Shutterstock

Zobacz też:
Reklama: