LifeStyle

Zapisz dziecko na obóz w Kokotku. To prawie nic nie kosztuje


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Szukacie tanich wakacji dla swoich pociech? Uczniowie bytomskich szkół podstawowych mogą spędzić kilka dni w Kokotku. Cena to zaledwie 30 złotych.

Kokotek od wielu lat jest jednym z najczęściej obleganych miejsc w okresie wakacyjnym w naszym regionie. Wakacje spędzało tam wiele pokoleń i teraz jest kolejna okazja, aby dzieci spędziły tam przerwę od szkoły. Sześć turnusów organizuje Bytomski Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego przy wsparciu Urzędu Miejskiego.

Reklama

Turnusy trwają cztery dni. Pierwszy rozpoczyna się 24 czerwca, a ostatni 9 lipca. Dzieci będą wypoczywać w Harcerskim Ośrodku Wypoczynkowym. Dla pociech to szansa na przeżycie przygody i poznanie nowych przyjaciół. Uczestnicy obozów śpią w 10-osobowych namiotach, które znajdują się w lesie.

Warunek jest taki, że dziecko musi uczęszczać do jednej z bytomskich szkół podstawowych oraz posiadać meldunek w naszym mieście. Następnie należy udać się do Wydziału Kultury i Sportu przy ulicy Smolenia 35. Rodzic musi wypełnić kartę zgłoszeniową i wpłacić 30 złotych do kasy. Zapisy ruszyły 11 czerwca i trwają do wyczerpania miejsc. W poniedziałek można przychodzić w godzinach 7.45-16, a od wtorku do piątku w godzinach 7.45-13.30.

Organizator zapewnia transport do Kokotka, ubezpieczenie, zakwaterowanie, cztery posiłki dziennie oraz liczne atrakcje. Na miejscu na uczestników czekają m.in. basen, rowery oraz boiska sportowe. Poniżej wykaz terminów wszystkich turnusów. Więcej informacji oraz dokumenty znajdziecie TUTAJ.

Terminy turnusów:
I turnus: 24 - 27 czerwca
II turnus: 27 - 30 czerwca
III turnus: 30 czerwca - 3 lipca
IV turnus: 3 - 6 lipca
V turnus: 6 - 9 lipca
VI turnus: 9 - 12 lipca

fot. UM Bytom

Zobacz też:
Reklama: