LifeStyle

Piękne bryki zjadą się do Bytomia

Do Atrium Plejada powraca „Motoshow”! W dniach 11-12 maja w centrum pojawią się najnowsze modele wiodących marek samochodowych. Podczas dwudniowych targów będzie można zapoznać się ze światowymi trendami motoryzacyjnymi i uzyskać porady u specjalistów w dziedzinie samochodów i motocykli. A do tego pokazy, kursy i symulatory jazdy.

Fanów motoryzacji zainteresuje wiadomość, że Atrium Plejada w Bytomiu przygotowało kolejną edycję targów „Motoshow”. Przez dwa dni pasaże centrum zapełnią się samochodami takich marek, jak Dacia, Opel, Peugeot, Fiat, Jeep, Hyundai, Porsche, Skoda i Volkswagen. To świetna okazja, by poznać najnowsze trendy, a także skorzystać z fachowego doradztwa i porównać dostępne oferty. Na pytania odwiedzających w dniach 11-12 maja w Atrium Plejada będą odpowiadać dealerzy samochodowi i motocyklowi, którzy udzielą informacji na temat nowości i premier na rynku motoryzacyjnym oraz doradzą w wyborze nowego pojazdu.

Reklama

Jedną z atrakcji wydarzenia będzie praktyczny kurs bezpiecznej jazdy, podczas którego instruktorzy nauczą, jak wyprowadzić samochód z poślizgu. Do dyspozycji gości centrum będą też symulatory poduszek powietrznych i zderzenia. Pokonując rozstawiony w centrum tor przeszkód w alkogoglach, będzie można sprawdzić, jak zmienia się percepcja pod wpływem alkoholu. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, które pobawią się w strefie zabaw z pluszowym miasteczkiem ruchu drogowego.

- Zapraszamy do Atrium Plejada na kolejną odsłonę „Motoshow”. Planujemy powtórzyć sukces ubiegłorocznej edycji, która zgromadziła w jednym miejscu nowości na rynku samochodowym, specjalistów w dziedzinie motoryzacji i fanów czterech kółek. Podczas majowego wydarzenia będzie można zobaczyć najnowsze modele aut, usiąść w tym wymarzonym i skorzystać z fachowych porad przy wyborze idealnego dla siebie pojazdu. Organizowane przez nas targi motoryzacyjne to nie tylko wystawa popularnych i lubianych marek samochodów. Podczas imprezy chcemy również edukować kierowców w zakresie bezpiecznej jazdy - mówi Joanna Plata, dyrektor Atrium Plejada.

Targi Motoryzacyjne Motoshow w Atrium Plejada odbędą się w dniach 11-12 maja w godzinach 10:00-19:00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-plejada.pl.

Zobacz też:
Reklama
Promocja noworoczna