LifeStyle

Ewa Farna zachwycona głosem bytomianki


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Głos młodej mieszkanki Łagiewnik zatrząsł studiem telewizyjnego show "The Voice Kids". Wykonanie utworu "Cicho" przez Olivię Klinke zachwiciło nie tylko jurorów, ale też Ewę Farną, która jest jego autorką.

Olivia Klinke jest uczennicą szóstej klasy Szkoły Podstawowej nr 28 w Łagiewnikach. Spośród swoich koleżanek ze szkolnych ław wyróżnia się wspaniałym głosem. W sobotę mogła się o tym przekonać cała Polska w programie "The Voice Kids" na antenie TVP 2.

Reklama

12-letnia bytomianka w tzw. "Przesłuchaniach w ciemno" zaśpiewała piosenkę Ewy Farnej "Cicho". Na tym etapie jurorzy nie widzą kto wykonuje utwór i dopiero po zagłosowaniu na Tak odwracają się ich fotele. Olivka zrobiła na całej czwórce jurorów tak duże wrażenie, że wszyscy zagłosowali za dopuszczeniem dziewczynki do kolejnej fazy konkursu.

djembed

- Tak mi się coś wydaje, że ty się urodziłaś na scenę - powiedziała zaraz po występie Olivii Edyta Górniak. - W takiej małej osóbce taki głos... Ewa Farna na pewno to usłyszy i na bank będzie dumna z tego - zachwycał się Tomson z zespołu Afromental.

I rzeczywiście - Ewa Farna odsłuchała wykonanie Olivii Klinke i podzieliła się swoimi wrażeniami z fanami na Facebooku. - Olivii gratuluje odwagi na zaspiewanie nie latwego numeru (jeden z najtrudniejszych w mym repertuarze!), rodzicom gratuluje cudownej i utalentowanej na maksa corki a Dawidowi Kwiatkowskiemu za to ze jako pierwszy sie odwrocil i znal nawet tekst utworu. Dziekuje za mila wieczorna niepsodzianke! - napisała piosenkarka.

Olivia przechodząc do kolejnego etapu programu musiała podjąć decyzję, do zespołu którego z jurorów chce dołączyć. Najbardziej zabiegali o nią Dawid Kwiatkowski i Edyta Górniak, lecz ostatecznie młoda bytomianka wybrała ekipę Edyty. W kolejnych odcinkach zobaczymy ją w towarzystwie kilkunastu innych uczestników programu, wraz z którymi będzie rywalizować z zespołami pozostałych jurorów (ci od tego momentu zmieniają swoją rolę stając się trenerami).

Nasza redakcja gorąco zachęca do kibicowania 12-latce z Bytomia i głosowania na nią w internetowym plebiscycie na stronach programu. Zwycięstwo umożliwii Olivii Klinke nagranie singla oraz teledysku, co jeszcze bardziej pomoże w rozwinięciu kariery tej młodej bytomianki.

fot. The Voice Kids odc. 9 i 10 / TVP 2

Zobacz też:
Reklama: