Kultura

Warsztaty Naprawcze Górnośląskich Kolei Wąskotorowych w teledysku!


Niedostępne na co dzień Warsztaty Naprawcze Górnośląskich Kolei Wąskotorowych znajdujące się przy ulicy Brzezińskiej uwieczniono w teledysku „Grzechotka” Fionki, czyli Emilii Rutkowskiej Bekas. Zobaczcie klip!

Reklama

Warsztaty GKW stanowią wdzięczny obiekt, który bywa chętnie fotografowany nie tylko przez profesjonalnych fotografów, ale i amatorów sztuki utrwalania przemijających chwil na kliszy. O tym, że to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc w Bytomiu, nie trzeba nikogo przekonywać. Osoby, które nie miały okazji zwiedzić tego wyjątkowego, postindustrialnego obiektu, mogą nadrobić zaległośći oglądając teledysk stworzony do piosenki "Grzechotka". Jego premiera miała miejsce na początku października.

Zobaczcie teledysk!

Fionka to pseudonim artystyczny Emilii Rutkowskiej Bekas. Artystka ta jest założycielką krakowskiego Teatru Tak, aktorką, piosenkarką i autorką niebanalnych utworów muzycznych. Została też laureatką I Nagrody Ogólnopolskiego Festiwalu „Południca” w Chorzowie w kategorii utworu słowno-muzycznego. Na koncie ma też udział w finale XX Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku oraz drugą nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu im. Okudżawy w Hajnówce.

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.