Kultura

Becekobus wyrusza w trasę po dzielnicach. Zapisz swoje dziecko na warsztaty


Wesoły autobus Bytomskiego Centrum Kultury wyruszy w trasę po bytomskich dzielnicach z letnimi warsztatami dla dzieci. Pierwszy przystanek już 12 sierpnia.

Reklama

Becekobus od lat przynosi najmłodszym mieszkańcom Bytomia mnóstwo zabawy i pomaga rozwijać ich zdolności. Pierwsze warsztaty wakacyjne ruszyły już w lipcu w siedzibie Bytomskiego Centrum Kultury przy placu Karin Stanek 1. W sierpniu zajęcia będą odbywać się we wszystkich dzielnicach naszego miasta.

Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach plastycznych (EKO-TWORY), majsterkowania (Zmajstrobus), muzycznych (T.ETNO - instrumenty świata), rzeźbiarskich (Rzeźbobus), kreatywnych (EkoZabawowe Figle) oraz historycznych (Wakacyjna przygoda z Rycerzami). Zajęcia będą rozpoczynać się o 10:00 oraz 14:00 i potrwają przez 3 godziny.

Becekobus odwiedzi SP16 (Bobrek), SP32 (Os. Ziętka), SP2 (Rozbark), ZSO5 (Miechowice), SP38 (Sucha Góra), Klub Znicz (Stroszek), OSP (Górniki), SP6 (Rozbark), SP44 (Szombierki), SP36 (Centrum), pl. Szalonka (Łagiewniki), SP47 (Stolarzowice). Warsztaty będą odbywać się od poniedziałku do piątku, od 12 do 30 sierpnia.

Dokładny rozkład jazdy jest dostępny na stronie Bytomskiego Centrum Kultury www.becek.pl. Sponsorem głównym Becekobusa jest Węglokoks-Kraj oraz marka Skarbek.

fot. Bytomskie Centrum Kultury

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.