Kultura

Kolory eksplodują w Bytomiu


Kłęby kolorowego pudru wkrótce polecą w niebo. Popularny cykl imprez Eksplozja Kolorów zawita do Suchej Góry.

Reklama

Kolory Holi stały się przebojem wielu festiwali muzycznych. To kolorowy proszek stworzony z naturalnych składników, który po wyrzuceniu w górę przez chwilę unosi się w powietrzu i łagodnie opada. Daje to widowiskowy efekt, który rewelacyjnie wychodzi na zdjęciach.

W sobotę 10 sierpnia o 15:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 38 przy ul. Korczaka 1 odbędzie się wydarzenie z cyklu Eksplozja Kolorów. Poza różnymi atrakcjami głównym punktem imprezy będzie obsypywanie się kolorami Holi. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno młodych, jak i starszych, aby wspólnie tańczyć i śpiewać. - To idealne miejsce, aby się wyszaleć i zrobić niesamowite zdjęcia - piszą organizatorzy na Facebooku.

Wstęp na imprezę będzie darmowy, lecz osoby chcące wyrzucić proszek w powietrze będą mogły zaopatrzyć się w niego na miejscu za opłatą 10 zł za jeden kolor lub 15 zł za dwa kolory. Jak zapewniają organizatorzy, przygotowany przez nich puder jest łatwo zmywalny ze skóry i ubrań, a ponadto nie powoduje podrażnień ani uczuleń.

Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

fot. Maxime Bhm z Unsplash

Zobacz też:
Reklama:


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.