Kultura

Zobacz spot TVN Turbo nakręcony w EC Szombierki


W industrialnej scenerii kompleksu Elektrociepłowni Szombierki stacja TVN Turbo nakręciła swój wiosenny spot ramówkowy. Twórcy świetnie wykorzystali specyfikę bytomskiego zabytku. Sami zobaczcie!

Reklama

Wraz z początkiem stycznia na terenie EC Szombierki pojawili się filmowcy i gwiazdy kanału telewizyjnego TVN Turbo, a razem z nimi wspaniałe samochody sportowe i pojazdy militarne. Zdjęcia były realizowane na kilku poziomach naszej Industrialnej Katedry. Większość ujęć nagrano przy użyciu drona, który przemknął przez wnętrza zakładu przedstawiając bohaterów kolejnych programów ("Klimek kontra Duda", "Nowy gadżet", "Raport Turbo", "Automaniak", "Wojny samochodowe", "Służba Więzienna", "Służby ratownicze") i uchwycił na zewnątrz luksusowy samochód Alpine A110 prowadzony przez Patryka Mikiciuka, znanego dziennikarza motoryzacyjnego.

- W spocie, który promuje ramówkę naszej stacji na wiosnę 2019 roku można zobaczyć zarówno tych, którzy niezmiennie od lat reprezentują TVN Turbo, jak i kilka zupełnie nowych twarzy - informuje kanał w komunikacie na swojej stronie internetowej. Film trwa zaledwie 45 sekund, ale całość za sprawą "latającej kamery", buchającej pary, ognia i iskier jest bardzo dynamiczna i przyjemna dla oka.

W spocie wykorzystano utwór "Somebody's Watching Me" grupy Rockwell. Kończy go scena z dronem roztrzaskującym się o filar elektrociepłowni i hasłem stacji "Odpal TVN Turbo".

fot. TVN Turbo

Zobacz też:
Reklama: