Kultura

Dawid Podsiadło w Bytomiu! W piątek rusza sprzedaż biletów


Takich koncertów mieszkańcom Bytomia brakuje. W maju do naszego miasta przyjedzie jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Zainteresowanie jest ogromne.

Reklama

Dawid Podsiadło w tym roku będzie kontynuować trasę koncertową "Wielkomiejski Tour". Przed nim kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce, a na liście znalazł się Bytom. Popularny muzyk zawita do nas 14 maja.

Koncert odbędzie się w sali Bytomskiego Centrum Kultury. Biletów będzie niewiele, a ich sprzedaż ruszy w piątek 11 stycznia o godzinie 12. Prowadzona będzie jedynie online na stronie http://goodtaste.pl/koncert/dawid-podsiadlo-bytom/. Radzimy nie odkładać tego na potem. Już teraz na Facebooku wydarzeniem interesuje się ponad dwa tysiące ludzi.

Wielkie zainteresowanie nie dziwi, bo Podsiadło obecnie jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Jego kariera nabrała rozpędu po udziale w programie "X Factor". Od tamtej pory wydał trzy płyty i ma mnóstwo fanów.

Tegoroczna trasa koncertowa promuje jego najnowszy album "Małomiasteczkowy". Wystarczył tydzień po premierze, by płyta sprzedała się w ponad 30 tys. egzemplarzach i okryła się platyną.

fot. Facebook/Dawid Podsiadło

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (3 replies).

majeranek Avatar
majeranek odpowiedział w temacie: #183019 2019/01/12 20:52
I z inwestorami.
MephiR Avatar
MephiR odpowiedział w temacie: #183016 2019/01/12 18:39
Gdyby w Bytomiu byłby nowy stadion, to nie byłoby problemów z miejscami na koncertach ;)
oak Avatar
oak odpowiedział w temacie: #183007 2019/01/11 20:58
Noo, i to by było na tyle jeżeli chodzi o dostępność biletów ;)

Reklama: