Kultura

Podziemia Rynku zostaną ponownie otwarte


Znów zejdziemy do podziemi. Pod jedną z najpiękniejszych kamienic przy bytomskim Rynku zostanie ponownie otwarty klub muzyczny. City of...? rusza już w piątek!

Reklama

Budynek przy Rynku 12 wzniesiono w 1897 roku według projektu architektów Johanna Ultera i Alberta Bohma. Za sprawą bogatej w detale elewacji stanowi wspaniałą ozdobę głównego placu naszego miasta. Przed kilkoma laty w podziemiach stworzono minibrowar oraz klub urządzony w surowej stylistyce, która łączy zabytkowy charakter kamienicy z industrialną duszą Bytomia.

Po pewnej przerwie klub na nowo rozpoczyna działalność - tym razem pod nazwą City of...? Jego ambasadorem został Krzysztof Drabik, jeden z najlepszych flair barmanów na świecie i uczestnik programu "Mam Talent". Jak można się spodziewać, imprezom muzycznym w podziemiach Rynku 12 będą towarzyszyć najróżniejsze drinki serwowane w oryginalny sposób.

Otwarcie klubu potrwa aż 48 godzin!  Początek już w piątek, 16 listopada o 20:00. Na gości City of...? będą czekać drinki na przywitanie oraz darmowa fotobudka, natomiast o dobry beat będą dbać DJ Czarny & Bonq, a następnego dnia ADO. Wstęp na otwarcie klubu będzie darmowy.

otwarcie city of m

Godziny otwarcia:

Niedziela - Czwartek: 16:00 - 24:00
Piątek - Sobota: 16:00 - 04:00
* W najbliższą niedzielę lokal będzie nieczynny.

Więcej informacji na Facebooku City of...?

Zobacz też:
Discuss this article in the forums (1 replies).

georg11 Avatar
georg11 odpowiedział w temacie: #181967 2018/11/15 20:56
Zdaje się,że nad tymi piwnicami krąży jakieś fatum.Wszystkie przedsięwzięcia które tam są szybko padają.

Reklama: