Kultura

Dzień dziecka z Kinder Joy w Bytomiu


Twoja reklama w gazecie Bytomski.pl

Bytom ponownie odwiedzi wielka ciężarówka Kinder Joy. Nasze miasto znalazło się na ogólnopolskiej trasie Road Show. Zabawa dla dzieciaków odbędzie się w Parku Kachla.

To już kolejny raz, gdy Kinder Joy Road Show zawita do naszego miasta. Tym razem charakterystyczna ciężarówka zjawi się w Bytomiu w najbliższą sobotę, 2 czerwca. Jej przystanek przewidziano na terenie Muszli Koncertowej w Parku Kachla przy ulicy Chrzanowskiego.

Reklama

W trakcie swojego ośmiogodzinnego postoju będą miały miejsce różne atrakcje dla najmłodszych. Wśród nich znajdzie się zabawa w labiryncie, gry w mega memory, łamigłówki i super mozaiki, konkursy z nagrodami, strefa sportowa z nartami letnimi, hula-hopami i wielkimi poduchami, a także pokazy akrobatyczne w wykonaniu mistrzów parkour na specjalnym torze przeszkód, na którym będzie można spróbować się samemu.

Bytom będzie piątym miastem na trasie Kinder Joy Road Show. W tym roku ciężarówka odwiedzi szesnaście miast w całym kraju. Zabawa w bytomskim Parku Kachla odbędzie się w godzinach od 10:00 do 19:00.

fot. UM Bytom

Zobacz też:
Reklama: