Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Meble na wymiar

Meble na wymiar 2020/12/18 13:55 #193955

Gdzie w okolicy robią dobre i tanie meble na wymiar? Proszę na PW, aby nie robić darmowej reklamy :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meble na wymiar 2020/12/18 16:35 #193957

Opisz proszę, w jaki sposób wysłać do Ciebie PW

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meble na wymiar 2020/12/21 08:04 #193967

Nie da się na forum wysłać pw tak wiec mozemy co najwyżej dać tutaj namiary na forum. Niestety ale nie mogę polecić studia mebli które robilo mi meble w domu. Grzebali się strasznie oraz widzę kilka niedoróbek. Moze nie bylo tak drogo ale jakbym wiedziałą jak będzie to zdecydowałabym się na kogoś innego, kto zrobiłby mi kuchnie tak jak powinna wyglądać.
Moi rodzice ostatnio natomiast kupowali meble już gotowe i rownież wyglądają ok moim zdaniem. O tutaj https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meble na wymiar 2020/12/23 09:43 #193972

Studio meblowe Witold Derbin na Siemianowickiej. Robiłem u nich kuchnię i nie narzekam. Z tego co porównywałem z innymi to cenowo wyglądało podobnie. Średnia, nomen omen, półka cenowa. Znajdziesz pewnie tańszych i droższych wykonawców.
Dla mnie ważne było to, że sam to składa a nie zleca ekipie montażowej. Siedzi w temacie od lat, wiedział pewne rzeczy, o których nie pomyśleliśmy albo nie wiedzieliśmy.
Aczkolwiek chwilami trudny w negocjacjach projektowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meble na wymiar 2021/05/19 11:54 #195335

Jakieś opinie na temat blatów z kamienia?
Czy jednak nie warto i brać laminat?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meble na wymiar 2021/05/19 13:35 #195338

Jak masz możliwości finansowe to tak. Teściowa ma blat granit czarny struktura jakby skóry. Rewelacja nie widać brudu okruszków, kurzu, wytrzymały i stylowy. Robiony jakieś 5 lat temu i ceny tak poszybowały, że u siebie też chętnie bym taki zrobiła, ale raczej nie będę mogła sobie na niego pozwolić. Może w przyszłości, jak ceny trochę się unormują ;) Ostatnio zamawiałam meble z blatem i zdecydowałam się na blat laminowany o strukturze i wzorze kamienia. W zasadzie niewiele się różni od kamiennego na pierwszy rzut oka. A cena kilkanaście razy niższa (jak wyliczyłam przy obecnych cenach blatów kamiennych). Meble i blat do kuchni kupowałam w sklepie Leroy Merlin. W sklepie kupisz zarówno meble kuchenne modułowe jak i zestawy kuchenne (można sobie też oczywiście zamówić blat na wymiar, jesli ktoś akurat chce w kuchni wymienić).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meble na wymiar 2021/05/19 16:32 #195339

pietrzyk napisał: Jakieś opinie na temat blatów z kamienia?
Czy jednak nie warto i brać laminat?

Zapytam córkę. Mieszka w Kamieniu popyta sąsiadów o tamtejsze blaty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meble na wymiar 2021/05/19 21:36 #195343

W Kamieniu to syn chodzi do szkoły.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meble na wymiar 2021/05/19 23:24 #195345

Nie ten Kamień.
Sorki, może się wyrychliłem - forum: WOKÓŁ NAS - Region, a tamten Kamień to już ROW. Chociaż uważam, że to też nasz region.
--
PS
A w tej szkole mają jakieś blaty? To może niech syn popyta o opinie.
Pomóc trza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Meble na wymiar 2021/05/20 22:04 #195356

Blaty to na każdej ławce są. Ale nowych chyba nie potrzeba.