Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kolejny cud na Bytomką

Kolejny cud na Bytomką 2018/09/08 20:01 #180655

El presidente ogłosił kolejny cud na Bytomką. Tym razem, z racji zbliżającychn się wyborów ogłosił, że zostanie wybudowanych 800 mieszkań. I to wszędzie: na polu golfowym, na Łagiewnikach, na Stroszku, a nawet na Bobrku.

Tak na marginesie, plan budowy osiedla domów jednorodzinnych na Bobrku, Pod Brzozami, na granicy z Zabrzem, był gotowy już około 2010 roku. To tak jak z realizowaną z kilkuletnim poślizgiem, rewitalizacją Bytomki, gdzie el presidente zamierza tylko zjeść śmietanę, o ile wszystko się uda, bo projekt też był przygotowany przed 2013. On go tylko zepsuł, stawiając po raz kolejny na boiska piłkarskie, jakby innych potzreb w Bytomiu nie było (cztery pełnowymiarowe boiska!!!).

Ale wracajmy do mieszkań. Cztery firmy deweloperskie i 800 nowych mieszkań. Gdyby nie termin ogłoszenia tego swoistego cudu, gdyby nie to że ogłasza ten cud obecny “gospodarz” Bytomia, gdyby nie problemy innych developerów, którzy już rozpoczęli inwestycje mieszkaniowe, to byłaby to informacja dla miasta bardzo dobra. Ale pamiętajmy co zgotowano inwestorowi na Fazańcu, tu budowa osiedla domów jednorodzinnych, a tuż obok zwożenie odpadów. Czy temu Panu warto ufać??

Poza tym, jeżeli inwestorzy są rzetelni, to inwestycje te zostaną przeprowadzone także i po zmianie prezydenta miasta, na co z niecierpliwością czekamy…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone