Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: El presidente się oświadczył

El presidente się oświadczył 2018/08/04 21:30 #180156

El presidente się oświadczył. Co na to małżonka? Na szczęście nie ma obaw. To tylko kolejne oświadczenie, które w ramach kampanii przed wyborami samorządowymi, prezes-prezydent wydał na stronach bytom-bartyla.pl. Co w nim czytamy? Ano jak zawsze same mądrości. Największe odkrycie (jak dla mnie) to nazwanie tego co zrobił ów Pan dla mojego miasta, służbą. Według Słownika Języka Polskiego PWN "służba to praca na rzecz jakiejś wspólnoty, wykonywana z poświęceniem". Chyba nikt rozsądny nie ma wątpliwości, że nie jest to w wykonaniu tego Pana praca na rzecz wspólnoty (chyba że koleżeńsko-układowej), a już na pewno nie z poświęceniem… "Ważyłem interesy różnych i potrzeby różnych grup społecznych", może i ważył, tylko co tego? Bez względu na wynik ważenia liczyła się jedna i to nie prawdziwa opinia "jednym z najistotniejszych interesów naszej wspólnoty jest utrzymanie ostatniej funkcjonującej kopalni". Bezwarunkowo, bez względu na koszty, bez należytego nadzoru?? To się dobrze czyta: "miliony złotych zasilają nasz budżet z tytułu opłaty eksploatacyjnej". Te miliony to NIC w porównaniu do rozmiaru szkód. "Zapewniam, że dzięki odpowiedzialnej polityce kopalni, interesy mieszkańców są odpowiednio zabezpieczone". Proszę to powiedzieć mieszkańcom Miechowic, Karbia, Bobrka, parafianom: Parafii Ewangelicko-Augsburskiej, Św.Krzyża, Bożego Ciała, uczniom i rodzicom wychylonej ponad miarę SP33, wychowankom Domu Dziecka nr 1 i wielu innym, a przede wszystkim zapytać bytomian jaka jest ich opinia!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

El presidente się oświadczył 2018/08/05 20:00 #180173

Bardzo często Bobrek jest wymieniany jako ostatnia kopalnia Bytomia, a przecież jeszcze chodzi na niewielką skalę Eko-plus…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: olowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.