Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Szambo już się wylało

Szambo już się wylało 2018/06/06 22:59 #179330

Widać którego z potencjalnych kandydatów na prezydenta, Bartyla i układ uznali za najgroźniejszego kontrkandydata. Jest nim Andrzej Panek, dlatego już teraz rozpoczęto działania uderzające w jego osobę i środowisko, które go wspiera.

Kolejnym poligonem w wojnie Bartyla kontra Panek, stała się Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa, której Andrzej Panek jest prezesem. Czy to normalne i właściwe? Nie wchodząc w istotę “sporu” powiem, że zdecydowanie NIE. Przecież to nie spółdzielcy napisali i wydali gazetkę szkalującą prezesa, to nie oni prowadzą grę na walnych zebraniach BSM. Forma owej “gazetki”, świadczy o powiązaniu z el presidente i jego zapleczem, powiela schematy używane od roku 2010. To taka przygrywka, do tego co będzie się działo w najbliższych miesiącach. Szambo się wylało i będzie tylko gorzej. Rozpoczęła się gra na emocjach. Niestety, jak często, zero w niej merytoryczności, że nie wspomnę o bytomianach i naszym mieście.

Liczy się władza. Ostatnie sześć lat udowadnia, że nie jest ona traktowana w kategoriach służby publicznej.

Mogę coś na ten temat powiedzieć, bowiem sam władzę traktowałem i traktuje jako służbę, jako odpowiedzialność podejmowania decyzji w imieniu mieszkańców, tak aby żyło im się lepiej, nawet jeśli podejmowane działania były trudne, a zwłaszcza niepopularne.

Kończąc, wszystko wskazuje, że przed nami “brudna” kampania, pełna oszczerstw, w której będzie się opowiadało, jak to zwykle w Bytomiu, nieprawdopodobne historie z poziomu bruku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szambo już się wylało 2018/06/06 23:58 #179334

Bartyla,Panek?
Nie wiem co wybrać...zawał czy udar?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szambo już się wylało 2018/06/07 22:27 #179344

O, pan Piotr nagle zapałał wielką miłością do Andrzeja Panka. Dawnego wroga nr 2 po Bartyli. Do niedawna obydwaj panowie dosyć niekorzystnie (to delikatne określenie) wyrażali się wzajemnie ad personam. A, cóż to mogło się stać? Może ci panowie teraz mają wspólny cel? Swoją drogą dwóch przegranych. Jeden odwołany przez Bartylę, drugi wyrzucony. Pierwszy odwołany przez mieszkańców za arogancję wobec nich, drugi odpowiadający za śmieci (co najmniej od 12 lat),w tym , tak że za rządów pana Piotra. A, może to faktycznie pan Andrzej chce zrobić kampanię za pieniądze członków BSM? Ale, pan Piotr w to nie wnika. Znów mega hipokryzja w wykonaniu odwołanego el presidente.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.