Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Niewątpliwie są to odpady bardzo niebezpieczne

Niewątpliwie są to odpady bardzo niebezpieczne 2018/06/04 23:56 #179287

To jest temat” TVP Info gościł w Bytomiu, w dzielnicy Bobrek. Obrazki takie jak zawsze, grupa mieszkańców, prezydent, urzędnicy, radni. Mieszkańcy opisujący brutalną rzeczywistość bytomskiego hasioka i el presidente mówiąc jak katarynka, że się nie da, radni punktujący prezydenta.

Z całego programu warto zacytować uczestniczącego w programie prof. Piotra Skubałę, z Wydziału Ekologii i Ochrony Środowiska z Uniwersytetu Śląskiego, który między innymi powiedział: “podejrzewam że tutaj może być wszystko co najgroźniejsze; niewątpliwie są odpady bardzo niebezpieczne; tu są chemikalia niewątpliwie składowane; powinny być zrobione rzetelne badania; każda ciężarówka powinna być sprawdzona”. Trudno się z Panem profesorem nie zgodzić, tylko my to wiemy od ponad roku. #BYTOMtoNIEhasiok większość zagrożeń pokazał na mapie hasioków, wskazano instytuty naukowe, które są w stanie przeprowadzić badania (w tym odwierty), mimo to NIE PODJĘTO ŻADNYCH DZIAŁAŃ. O prokuraturze, policji i służbach nie wspomnę, bo to GRANDA wołająca o pomstę do nieba i jak widać nawet zainteresowanie Prezesa nie pomogło. Czy mafia śmieciowa jest w Bytomiu aż tak silna??

Całość programu można zobaczyć www.tvp.info/37194676/03062018-1500

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Niewątpliwie są to odpady bardzo niebezpieczne 2018/06/05 00:29 #179288

Nie trzeba być profesorem żeby powiedzieć STOP odpadom importowanym do Bytomia...choć jak ostatnio czytam,to problem OGÓLNOPOLSKI.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.