Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Kampania prezydenacka za nasze, bytomian pieniądze

Kampania prezydenacka za nasze, bytomian pieniądze 2018/06/02 09:53 #179236

Kampania “Czysty Bytom – czysty kraj” zyskała nowe oblicze. Oprócz wybielania i rozmywania odpowiedzialności Damiana Bartyli, doszła jego promocja, jako świetnego gospodarza Bytomia. W kolejnych odsłonach kampanii w interenecie pojawiają się “sukcesy” el presidente. Czy opozycja protestuje? Nie słyszę. Czy inni aktywiści protestują? Nieliczni. A przecież to SKANDAL, aby za pieniądze podatników, czyli nas bytomian, Damian Bartyla organizował swoją kampanię wyborczą. No cóż, ale przecież PKW nie ma żadnych narzędzi do powstrzymania tego typu procederów, to po pierwsze. A po drugie wszystkie instytycje, służby są tajemniczo i wyjątkowo bezradne w przypadku wszystkich “podejrzanych” działań, zaczynając na korupcji w polskiej piłce, poprzez osławione studnie w Tarnowskich Górach, kończąc na przerabianiu Bytomia w hasiok.

Pozostaje wiara w bytomian, że nie dadzą się omamić po raz trzeci i że obronią miasto przed kolejnym najazdem Hunów… Bez wątpienia, byłby to już najazd ostatni!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.