Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Fałsz i obłuda

Fałsz i obłuda 2018/05/27 19:18 #179143

Pisałem już o pudrowaniu trupa czyli o “akcji” CZYSTY BYTOM, CZYSTY KRAJ. Mają miejsce kolejne akty tej tragifarsy, do której używani są między innymi piłkarze Polonii Bytom. Co ciekawe i ważne obserwują to bytomianie i żenające działania el presidente komentują. Oddaję im głos:

No tak wybory w tym roku i glowny smieciarz Bytomia sie lansuje jaki to wojownik o czysty i zadbany Bytom. Wiadomo ze dla koryta zrobil by wszysto mysle ze i sprzedal by swoich bliskich. Falsz i obluda to wizerunek bytomskiego naczelnego smieciarza. Tylko co gorsze ze do koryta kandyduje drugi podobny do niego ktory tez wiele lat na stolkach w UM siedzial i nawet glowny fotel w Radzie na chama zajal taki sam wielce slowny i waleczny ale o stolek a nie miasto kretacz.

Jak dennym i falszywym czlowiekiem trzeba byc aby tak sie ponizac. No ale jemu stale malo za pieniadze mysle ze sprzedal by sie temu kto da wiecej. Za jego pazernosc i kretactwo i falsz mieszkancy maja go juz dosc nawet kibole juz zrozumieli ze tylko obieca a nic nie robi a pieniadze sie traca. A stadionu ani widu tak samo pieniedzy na niego. A gdzie pieniadze? Juz wielu sie domysla na jakie konta poszly.

Obiecanki cacanki Pana Bartyli a nic nie robi…

Nie znam bardziej fałszywego człowieka.

Ma Pani rację Pani Mileno , Bartyla jeszcze nigdy nie powiedział prawdy w ciągu 5 lat ,nikt ci tyle nie da co obieca ci Bartyla…

Ubier se jeszcze treska z napisem ” stop korupcji w sporcie” ganba jak piero! od razu widac gorola!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: olowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.