Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą!

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/09 20:56 #174999

Jak informuje blog pilkarskamafia.blogspot.com/2017/11/wyro...bytomia-nie-byo.html : "Mimo oczekiwań Sąd Rejonowy Poznań Jeżyce i Grunwald nie ogłosił dzisiaj wyroku w procesie prezydenta Bytomia, oskarżonego wraz z siedmioma innymi osobami o udział w ustawianiu meczów. Proces został wznowiony, a termin kolejnej rozprawy wyznaczono na 5 stycznia.

Decyzja o wznowieniu przewodu sądowego już po wygłoszeniu mów końcowych zdarza się niezmiernie rzadko. Jak podaje PAP – sędzia wznowił proces by dać szanse oskarżonym na badanie wariografem. - W świetle orzecznictwa Sądu Najwyższego wniosek o badania wariografem może być złożony na każdym etapie postępowania. Dlatego sąd postanowił wznowić przewód sądowy, żeby państwu (oskarżonym – PAP) umożliwić szansę złożenia takiego wniosku. W tym procesie jest tak, że wszyscy panowie oskarżeni mówią, że nie popełniliśmy żadnego czynu, nic złego nie zrobiliśmy, to jest nieprawda co nam się zarzuca. Nie wiem dlaczego obrońcy nie skorzystali z tej instytucji, która niedawno została wprowadzona – powiedział SĘDZIA ZBYSZKO MIELNIK.

Prokurator Marek Kaczmarzyk zażądał dla Damiana B. roku i dwóch miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 5 tys. zł grzywny oraz 5-letniego zakazu działalności w profesjonalnym futbolu. Adwokat b. działacza Polonii Bytom chce uniewinnienia.
Warto przypomnieć, że do czynu doszło w maju 2005 roku, Damian B. został oskarżony w 2013 roku, a proces rozpoczął się w kwietniu 2014 roku".

O czym świadczy ta sytuacja? Że Polska to nadal państwo teoretyczne. Piłkarska i inne mafie, jak i układy, robią co chcą w Bytomiu, ale i poza nim. To kpina, kończyć proces, zapowiedzieć ogłoszenie wyroku, a następnie wznowić proces. A w tle referendum w sprawie odwołania prezydenta Bartyli w dniu 3 grudnia br.

Tak więc wznowienie procesu nastąpi w styczniu 2018 roku i będzie to już PIĄTY ROK PROCESU!!!! A wszystko po to żeby Damian B. mógł ewentualnie dokończyć kadencje.

Panie ministrze ZIOBRO, to jest bardzo dobry przykład, jak działa polski wymiar sprawiedliwości w 2017 roku. Przecież to KPINA!!! Oczywiście słowa te dedykuje wszystkim poprzednim ministrom sprawiedliwości...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/09 22:10 #175006

Panie Piotrze, to juz robi sie lekko nudne. Wiemy ze jest Pan przeciwnikiem Damiana Bartyli. I po czesci nawet Pana rozumiem bo to nikt inny jak Damian Bartyla zakonczyl Pana samorzadowa kariere. Zrobil to jednak legalnie. Przypomnę że to nie bezprosrednio Bartyla Pana odwołał,ale zrobili to w demokratycznym referendum mieszkancy tego miasta. Pan to w koncu musi zrozumiec. Rozumiem tez ze ta rana jest głęboka ale minelo juz tyle lat a Pan caly czas pała rządzą zemsty w stosunku do Bartyli. Teraz zaczal Pan nawet kwestionowac decyzje Sądu. Nie tędy droga, tyle Panu powiem.
My juz wiemy ze Pan go nie lubi.Ale nie lubimy non stop o tym czytac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/12 01:12 #175048

Kiedyś panie Piotrze pana szanowałem, pomimo odmiennego zdania na różne tematy. Uważałem pana za człowieka idei i sumienia. Ale ta wylewająca się non stop nienawiść i hipokryzja do potęgi entej. Przy wyroku Napierały pan milczał jak zaklęty. Bratanie się z każdym byle dokopać Bartyli. Kiedyś pan z tymi ludźmi nie rozmawiał, m.in. z tymi od śmieci. Apropos śmieci, doskonale zdaje sobie pan że już za pana ten proceder kwitł na dobre. Niech pan zrozumie to jest zwykłe szmacenie się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/12 10:27 #175053

Piotr Koj napisał:
O czym świadczy ta sytuacja? Że Polska to nadal państwo teoretyczne.

Do tego teoretycznego Państwa doprowadziła partia polityczna z którą Pan wszedł do miasta jako Prezydent. Potwierdzili to w Restauracji Sowa Pana koledzy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/14 10:23 #175088

Moim zdaniem skandalem jest fakt, że sąd RP zajmuje się przez 5 lat sprawą 1500 zł. Ile pieniędzy kosztowała ta rozprawa bazująca tylko na pomówieniach (on to zrobił - ja tego nie zrobiłem)? Ile wynagrodzeń pobrali sędziowie przez ten czas? Paranoja. Nie bronię D.B., ale z finansowego punktu widzenia i szkodliwości społecznej czynu taka rozprawa nie ma sensu, żadnego. Coś takiego powinno odbyć się w trybie 24-godzinnym i cześć.

Niektóre osoby podniecają się czymś takim w czasie, kiedy bardzo grube pieniądze wyparowały z budżetu Państwa i NIKT nie został za to ukarany - gaz, autostrady, itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/14 12:35 #175089

Tak niestety Sądy pracują a nikt nie potrafił przez ostatnie kilkanaście lat zrobić z tym porządku.
Teraz jak ktoś próbuje to "obrońcy demokracji" stoją ze świeczkami i transparentami pod Sądem i manifestują sami nie wiedząc co dokładnie. Ważne, że tvn z opozycją wzywa. Oczywiście zapewne zbyt drastyczne te zmiany, które wprowadzić chce w sądach PiS, ale niech w końcu ktoś zrobi z tym porządek bo właśnie tak działają Sądy w naszym kraju.
Sam kiedyś doświadczyłem jak one pracują, gdzie Sąd w naszym mieście wydał wyrok dla mnie korzystny, ale już w miejscowości gdzie swoją siedzibę ma duża firma z którą walczyłem potraktowała mnie z buta - układy, układziki - tak to wygląda, dlatego według mojej oceny bardzo dobrze zrobił Ziobro, że wymienia większość Prezesów Sądów, którzy od lat siedzą w jednym Sądzie i są poukładani z różnymi firmami oraz instytucjami w swoim mieście.
W sprawie Damiana B. to również komedia, jak ktoś tu wspomniał koszta sądowe będą dużo większe niż cała ta łapówka. Damian pewnie i tak po wyroku skazującym odwoływać się będzie do usranej śmierci - przynajmniej Kruczkowskiego - kierownika zespołu, który miał przekazać gotówkę sędziemu a jako, że już Pan Kruczkowski ma swoje lata to.... sprawa pewnie będzie umorzona :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/14 12:56 #175090

Jakoś sąd w Bytomiu bardzo szybko skazał radnego Napierałę tylko na grzywnę i czasowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nie traktując jazdy po pijaku tj. 0,8 promila jako przestępstwo. Każdy inny obywatel skazany zostałby za przestępstwo i dostałby co najmniej 2 lata więzienia w zawieszeniu. Ale nie dla radnego pana Napierały będącego przeciw Bartyli, a wcześniej tak bogato czerpiącego z dobrodziejstw bycia przy jego boku. Zauważcie ile pan Napierała musiał w siebie wlać aby mieć 0,8 promila przy takiej masie ciała. Tego już sąd nie wziął pod uwagę. Jaka waga czynu, jazda pijanego kierowcy na drodze publicznej, a wręczanie łapówki sędziemu piłkarskiemu. Łapówki wręczanej nie dla osiągnięcia własnej korzyści osobistej. W tej sprawie jednak milczy wielce szlachetny Piotr Koj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/14 14:11 #175094

Jaki skandal? Panie przecież Pan pierwszy stał pod sądem ze świeczkami, do dziś plamy na bruku po tym zostały, posprzątać nie ma komu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/14 16:50 #175101

Franz napisał: Zauważcie ile pan Napierała musiał w siebie wlać aby mieć 0,8 promila przy takiej masie ciała. Tego już sąd nie wziął pod uwagę.

3 - 4 piwa ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/14 22:33 #175106

3 piwa wystarczą ;) wiem z doświadczenia :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/15 07:35 #175108

Ja muszę dziabnąć 5 -6: testy z kumplem na dosyć dobrym alkomacie :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Skandaliczna decyzja sądu w Poznaniu, piłkarska mafia górą! 2017/11/15 10:21 #175112

Drodzy forumowicze.Zwracam się do Was z apelem.
Proszę nie komentujcie pod wątkami autora tegoż.Zachowujcie się podobnie jak On.Całkowita IGNORANCJA.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: olowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.