Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wyrok coraz bliżej...

Wyrok coraz bliżej... 2017/10/24 07:47 #174652

Jak pisze blog PIŁKARSKA MAFIA: "Przed Sądem Rejonowym Poznań Jeżyce i Grunwald zakończył się dzisiaj proces prezydenta Bytomia, oskarżonego wraz z siedmioma innymi osobami o udział w ustawianiu meczów. Prokurator Marek Kaczmarzyk zażądał dla Damiana B. roku i dwóch miesięcy więzienia w zawieszeniu na 3 lata, 5 tys. zł grzywny oraz 5-letniego zakazu działalności w profesjonalnym futbolu. Do zarzucanego Damianowi B. czynu doszło w maju 2005 roku. Były działacz został oskarżony wraz z 21 innymi osobami przez Prokuraturę Apelacyjną w październiku 2013".

Tyle blog. Oskarżony bardzo się starał przedłużać postępowanie, co jednak nie tłumaczy opieszałości wymiaru sprawiedliwości, bez względu na priorytety kolejnych obozów rządzących, Cztery lata to bezwzlędnie za długo. Oczywiście czekają nas jeszcze dwie rozprawy zanim usłyszymy wyrok. Bez wątpienia Damian B. będzie się odwoływał (jeśli wyrok będzie dla niego nieprzychylny), aby maksymalnie przedłużyć moment w którym wyrok się uprawomocni. A wszystko po to, aby jak najdłużej utrzymać się przy władzy. Mam nadzieję, że tym razem, wymiar sprawiedliwości stanie na wysokości zadania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wyrok coraz bliżej... 2017/10/24 09:49 #174654

Najciekawsze jest to że Ci którzy są za szybkim i sprawiedliwym wyrokiem w sprawie Bartyli,paradowali przed sądami z gromnicami w ręku w ich "obronie".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wyrok coraz bliżej... 2017/10/25 07:38 #174668

Oj tam "Sąd sądem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie." (Leonia Pawlak)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wyrok coraz bliżej... 2017/10/25 20:01 #174679

71hanysek napisał: Najciekawsze jest to że Ci którzy są za szybkim i sprawiedliwym wyrokiem w sprawie Bartyli,paradowali przed sądami z gromnicami w ręku w ich "obronie".

Czyli ci, którzy nie są za szybkim i sprawiedliwym wyrokiem chcą reformy sądownictwa? Fajna reforma się szykuje...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone