Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Młodzi, ambitni, z pomysłem

Młodzi, ambitni, z pomysłem 2017/07/07 08:10 #172934

Oddaje dzisiaj łamy mojego bloga trójce młodych bytomian, którzy są wyjątkowo pozytywnie zakręceni. Trochę ponad rok temu w ich głowach pojawił się pomysł, aby otworzyć własny pokój zagadek, których byli fanami i regularnymi uczestnikami. Ale oddaję im głos: w otwarciu bardzo pomogło nam dofinansowanie przyznane przez Powiatowy Urząd Pracy, a także wielu przyjaciół, którzy poświęcali swój prywatny czas by stworzyć to wyjątkowe miejsce. Początkowo słyszeliśmy mnóstwo głosów odradzających nam robienie czegokolwiek w Bytomiu, jednak jako jego mieszkańcy nie wyobrażaliśmy sobie innego miejsca na założenie Firmy niż rodzinne miasto. We wszystkich naszych planach oraz działaniach staramy się promować przede wszystkim nasze Miasto oraz firmy w nim działające. To ważne i potrzebne w naszym mieście słowa, a co ważniejsze postawa i wynikjące z niej działania.

Jak napisali: od października 2016, kiedy miało miejsce otwarcie, udało nam się zyskać rozpoznawalność, uczestniczyliśmy w wielu różnych projektach oraz eventach takich jak:
– Półkolonie organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury
– Rajza po Ślonsku współorganizowana z najlepszymi Escape Roomami z Górnego Śląska
– Konwent Bebok
– Konkurs organizowany przez Biuro Promocji Bytomia
– Turniej gier planszowych organizowanych przez Bastylion
– Turnieje Saunamistrzów
– Wiele innych wydarzeń sportowych oraz kulturalnych

Czym jest zabawa w Escape Room-y? To nowoczesna zabawa przenosząca klimat z literatury, kinematografii i gier komputerowych do… jednego pomieszczenia. Gracz, który wchodzi do takiego pokoju ma 60 minut na to, aby się z niego wydostać. Po drodze musi rozwiązać różne zagadki i odnaleźć poukrywane dla niego wskazówki. W zabawie w Escape Room-y liczy się przede wszystkim umiejętność pracy zespołowej oraz logicznego myślenia.

Jak ich znaleźć? Mieścimy się w Bytomiu przy ul. Dworcowej 31/23. Żeby skorzystać z zabawy należy wcześniej zarezerwować wybrany pokój na naszej stronie www lub telefonicznie. Jesteśmy dostępni dla Was 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jednak przy chęci skorzystania w godzinach 22:00-8:00 wymagamy rezerwacji minimum dobę przed planowaną wizytą.
Co oferują? Obecnie gracze mogą wybierać spośród trzech różnych pokoi, z których każdy oferuje inny rodzaj zabawy. Z każdego pokoju można korzystać w grupach od 2 do nawet 7 osób.

Tajemnica Starej Fabryki (12+) to pokój dla osób początkujących, opowiadający historię starej, bytomskiej fabryki. Rozbudowana fabuła, nowatorskie rozwiązania czy konieczność neutralizacji chemikaliów to znaki rozpoznawcze naszego pierwszego pokoju.
Śląskie Historie: Bebok (6+) to z kolei pokój stworzony z myślą o dzieciach , ale polecany także dorosłym na początek zabawy z escape roomami. Opowiada historię śląskiego czarodzieja Erwina Szwarnego oraz Beboka, którego to czarodziej pilnuje. Ciekawostką jest fakt, że Bebok w momencie powstania był dopiero drugim w Polsce pokojem przygotowanym specjalnie dla dzieci. Idealne miejsce na kreatywne urodziny, a także na wspólnym spędzeniu czasu rodziców wraz z pociechami.
Cisza Nocna (15+) nasz najnowszy pokój dla doświadczonych grup oparty na klimacie eksperymentalnego więzienia. Zamknięci w celach uczestnicy muszą zdążyć umknąć nim zostanie na nich wykonany wyrok. Wymaga od uczestników współpracy, spostrzegawczości oraz logicznego myślenia.

Organizują również urodziny dla najmłodszych, a także wieczory panieńskie/kawalerskie oraz integracyjne wyjścia firmowe. Pokoje w „Can you Escape?” to świetna rozrywka nie tylko dla najmłodszych. Jako, że jest to rozrywka łącząca pokolenia, tak naprawdę pokoje odwiedzane są przez osoby w każdym wieku.

Aby poznać więcej szczegółów i być na bieżąco z aktualnymi promocjami warto śledzić ich fanpage na Facebooku oraz stronę internetową www.canyouescape.pl .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.