Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Inwestycja albo śmierć

Inwestycja albo śmierć 2017/05/17 22:09 #172235

Pewien prezes, którego przewrotnie nazwałem femme fatale Bytomia, poskarżył się na łamach prasy. Poskarżył się, a zarazem przyznał się jak wielkim jest nieudacznikiem on i jego pryncypał. Zacznę od ich ukochanego klubu. Tenże jegomość przyznaje: spadek wydaje się nieunikniony. Okres licencyjny pokaże, czy uda się spełnić trzecioligowe wymogi. Czyli spadek z II ligii i obawa o kłopoty z licencja w III lidze. Informuje o wielkim wyzwaniu jakiego się podjęli: staraliśmy się wydobyć klub z finansowej i organizacyjnej zapaści. Na przeszkodzie stanęło wysokie zadłużenie sprzed lat. A ja się pytam, kto do takiej sytuacji w klubie doprowadził? Czy to nie czasem prezes Damian Bartyla zostawił Polonię z czternastomilionowym długiem? Oczywiście, że tak.

Teraz parę słów o stadionie. Rozśmieszył mnie następujący fragment wywiadu (choć nie wiadomo kto ten wywiad w Życiu Bartyli przeprowadził): Niedawno padły zarzuty, że gdybyśmy co roku wydali na stadion 10 milionów złotych, to za trzy lata mielibyśmy obiekt gotowy. I teraz to wyznanie, które powala z nóg, po pięciu latach rządzenia: Przyjęliśmy właśnie taką formę płatności. A że to przyjęcie, ma miejsce w 2017 roku, to szczegół.

Słusznie ubolewa rozmówca nad katadtrofalnym stanem sanitariatów i szatni. Czemu tym tematem się nie zajął, dla dobra tych setek, tysięcy dzieci??? Czy kupno paru płyt jest ponad możliwości miasta, a nawet samego prezydenta? (nawiązuję tym samym do zdjecia jednej z szatni grup młodzieżowych).

Generalnie prezio snuje apokaliptyczne wizje, zaczynając od tytułu: inwestycja albo śmierć. Szkoda tylko, że zapomina iż cała ta apokalipsa jest efektem radosnej twórczości jego pryncypała, zarówno jako prezesa Polonii, jak i prezydenta Bytomia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Inwestycja albo śmierć 2017/05/18 08:31 #172242

Nadszedł w koncu czas ze przyznam Panu calkowita racje ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Inwestycja albo śmierć 2017/05/18 09:40 #172246

A ja tam myślę, że Snochowski to taki cichy wysłannik Ruchu Radzionków (w końcu krążyło po Internecie jego zdjęcie jako kibica "Cidrów"), który postanowił zrujnować do końca Polonie :lol:
Nie mam pojęcia jakim cudem kibice pozwolili na to Bartyli by taki osobnik kierował Polonii najpierw hokejowej, a później piłkarskiej. Bamber się w grobie przewraca.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.