Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wstyd na całą Polskę?

Wstyd na całą Polskę? 2017/03/09 22:04 #170915

Marszałek województwa spotkał się z bytomskimi radnymi. Zabiegali o to radni prezydenta Bartyli, choć udział wzięli także radni klubów PO i PiS. Marszałek oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego przedstawili radnym przyczyny porażki, jaką było ponowne nieuzyskanie dofinansowania ze środków Unii Europejskiej dla budowy bytomskiej obwodnicy Północ-Południe tzw BeCeTki. Omawiano również Gminny Program Rewitalizacji w kontekście dodatkowych środków pozyskanych już w 2012 w ramach Obszarów Strategicznej Interwencji. Warto zapoznać się z informacją ze strony slaskie.pl: „Wysyłaliśmy ostatnio dwa pisma do władz Bytomia z prośbą o wskazanie konkretnych projektów w ramach tego Programu. Niestety, bez odpowiedzi” – powiedział Wojciech Saługa. W styczniu do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego trafiła kolejna, poprawiona wersja GPR. Ten musi być przyjęty do 23 marca. Następnie należy przedstawić do konkursów poszczególne projekty. Czasu na włączenie ich do RPO Województwa Śląskiego jest mało. ”My ze swojej strony robimy naprawdę, co możemy. Swego czasu zastanawiałem się nad zatrudnieniem pełnomocnika tylko i wyłącznie do spraw Bytomia. Muszę jednak przyznać, że przez ten cały czas, podczas co najmniej kilku spotkań z władzami Bytomia trudno było wyczuć zwyczajną chęć działania. Z tego miejsca proszę państwa o wpłynięcie na prezydenta Bytomia. Jeżeli nie staniemy wszyscy na wysokości zadania, będzie wstyd na całą Polskę” – zaapelował do bytomskich radnych marszałek.

Pytanie retoryczne, czy to spotkanie cokolwiek zmieni w działaniach radnych i samego prezydenta Bartyli?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wstyd na całą Polskę? 2017/03/16 15:44 #171050

Piotr Koj napisał: Muszę jednak przyznać, że przez ten cały czas, podczas co najmniej kilku spotkań z władzami Bytomia trudno było wyczuć zwyczajną chęć działania. Z tego miejsca proszę państwa o wpłynięcie na prezydenta Bytomia. Jeżeli nie staniemy wszyscy na wysokości zadania, będzie wstyd na całą Polskę” – zaapelował do bytomskich radnych marszałek.[/i]

Pytanie retoryczne, czy to spotkanie cokolwiek zmieni w działaniach radnych i samego prezydenta Bartyli?


To jest przecież SKANDAL !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wstyd na całą Polskę? 2017/03/16 17:03 #171051

Jaki tam wstyd na całą Polskę ? Kto tam w Polsce słyszał o Bytomiu ?

No chyba że kogoś zamordowali albo się zawaliło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.