Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Urzędnicza atrakcja

Urzędnicza atrakcja 2017/01/12 17:46 #170146

Na Rynku w Bytomiu usypano śnieżną górkę. Urzędnicy twierdzą, że zdecydowali się na to, ponieważ w okolicy brakuje miejsc do zjeżdżania na sankach. Urzędnicy z Bytomia uważają, że górka to powód do pochwalenia się całemu światu.
- Nie lada atrakcję przygotowała dla dzieci zastępca dyrektora MZZiGK Krystyna Ostrowska. Na Rynku stanęła śnieżna górka przeznaczona do zjeżdżania na sankach! – ogłosili w poniedziałek.

Tyle katowicka Gazeta Wyborcza. Niestety dzieci zjeżdżają wprost na zasoloną płytę rynku, a co najważniejsze śnieg na górce jest z odśnieżanych ulic. Nie dość że nielegalnie składowany na rynku jako zanieczyszczony, to jeszcze udostępniony dzieciom do zabawy – skandal.

Mimo to chwali się tym Urząd Miasta: Nie lada atrakcję przygotowała dla dzieci zastępca dyrektora MZZiGK Krystyna Ostrowska. Na Rynku stanęła śnieżna górka przeznaczona do zjeżdżania na sankach! W centrum naszego miasta brakuje miejsc gdzie młodzi adepci śnieżnych szaleństw mogli by pozjeżdżać. Dlatego wszystkich na pewno ucieszy, że w samym sercu miasta, na Rynku stanęła śnieżna górka, z której można pozjeżdżać na sankach czy popularnych jabłuszkach czyli ślizgaczach. Zachęcamy wszystkie dzieci do bezpiecznej zabawy! Niestety nie poznali się na tym ani dziennikarze, ani mieszkańcy. Jedni i drudzy wykpili tą urzędniczą atrakcję.

Urzędnicza górka z odpadów na bytomskim rynku, stała się tematem żartów także Teleexpressu...

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Urzędnicza atrakcja 2017/01/12 21:46 #170151

Ja zawsze chodziłem do parku na górę miłości a jak mi było za daleko to pozostawała górka na Rycerskiej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone