Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Polska to nie piaskownica

Polska to nie piaskownica 2016/12/20 19:34 #169955

Mimo całego medialnego zadęcia i ewidentnych manipulacji, mimo oceanu głupoty i niekompetencji, Polacy w coraz mniejszym stopniu ekscytują się (a nawet interesują) sytuacją polityczną w kraju. To tak podobnie do Bytomia. Umiłowany klub bliski upadłości, okupujący ostatnie miejsca w lidze – ZERO REAKCJI. Miasto osiągnie zadłużenie ponad pół miliarda złotych, a budżet otrzymuje negatywną opinią – ZERO REAKCJI. Bytom kulturalną pustynią – ZERO REAKCJI. EC Szombierki skazane na upadek – ZERO REAKCJI. Oczywiście, to uogólnienie, zawsze znajdzie się kilkadziesiąt, kilkaset osób, którzy w ten czy inny sposób zaprotestują. Ale po drugiej stronie są uczestnicy Dni Bytomia, wigilii na Dworcowej, wigilii w Łagiewnikach, setek mniejszych, większych eventów, gdzie el presidente wręcza, ściska, obiecuje. I CO? I NIC! Jak na razie wystarcza. Do tego słabość opozycji, która tak jak w Warszawie lubi sweet focie, komentarze w internecie, ale żeby tak wyjść do ludzi, coś zorganizować… No jeszcze jakąś polityczną manifę to jeszcze. Pokrzyczy się we własnym gronie i spoko. Focie się wrzuci, uczestników się rozmnoży i odfajkowane. A już wyjazd na demonstracyjkę jakąś, to już miodzio, nic nie trzeba zrobić. A tu praca u podstaw potrzebna, taka codzienne, bez wodotrysków… No ale przykład idzie z góry. Ci którzy okupują salę obrad Sejmu, jak widać nieźle się bawią. Fota leci, za fotą, widać ten ciężar odpowiedzialności za losy Ojczyzny.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polska to nie piaskownica 2016/12/20 22:08 #169956

Kiedyś te fotki mogą im się przydać. Kto wie co będzie za 50 lat i jaki będzie ustrój polityczny. Może wtedy będą bohaterami albo szkodnikami. Pożyjemy zobaczymy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Polska to nie piaskownica 2016/12/20 23:31 #169957

Dopóki urzędujący prezydent będzie w siodle dopóty nie będzie żadnej reakcji środowisk kibicowskich na sytuację klubu.Zbyt wielu jeszcze ma klapki na oczach...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.