Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: NIE dla zawłaszczania 13 grudnia

NIE dla zawłaszczania 13 grudnia 2016/12/09 16:46 #169841

Po raz kolejny pójdę pod prąd i narażę się duchowi politycznej poprawności. Dlaczego? Bo głośno wypowiem swoje oburzenie dotyczące organizowania protestów antyrządowych w dniu 13 grudnia. Jest to przejaw nieodpowiedzialności, myślenia „plemiennego”, szargania pamięci ofiar stanu wojennego. To dla mnie niewyobrażalne, aby na potrzeby politycznych wojen i wojenek, wykorzystywać datę/rocznicę, która winna być dla Polaków dniem pamięci o ofiarach, dniem żałoby. Do tego dochodzi wykorzystywanie miejsc i symboli.

Najpierw była próba relatywizacji tamtych czasów, tłumaczenia, że stan wojenny nie miał alternatywy, że przeprowadzono go niemal pokojowo, bez ofiar, że był historyczną koniecznością. Dzisiaj ma miejsca próba zawłaszczania. Nikt nie ma prawa w dniu pamięci o rozlanej krwi, internowaniach, o łamaniu przez SB, wyrzucaniu z pracy, organizować politycznych manifestacji.

A do protestów nawołuje płk Mazguła!! Jeżeli jest potrzeba kolejnych protestów, to przecież rok liczy 365 dni i nie ma dla mnie żadnych tłumaczeń. Moje NIE dla zawłaszczania rocznicy wprowadzenia stanu wojennego nie ma barw politycznych, dotyczy wszystkich uczestników polskiego życia publicznego…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

NIE dla zawłaszczania 13 grudnia 2016/12/10 12:55 #169848

Piotrze,
To nie nowość. Już kilka razy od ponad roku wskazywałem na realizację najprostszych scenariuszy dostępnych w podręcznikach akademickich a dotyczących przejęcia władzy nad atakowanym krajem.
To co spotyka Polskę w ostatnich latach jest od wielu wielu lat spisane na kilkudziesięciu stronach książek dotyczących strategii wojennych autorstwa Sin Tsu czy Volkoffa.

zatem za
część pierwsza str. 18-19
www.scribd.com/doc/72036619/Vladimir-Vol...%99%C5%BC-wojny-Cz-1
i część druga
www.scribd.com/doc/72036428/Vladimir-Vol...%99%C5%BC-wojny-Cz-2

"Dyskredytujcie wszystko co dobre w kraju przeciwnika ...
Korzystajcie ze współpracy istot najpodlejszych i najbardziej odrażających ...
Dezorganizujcie wszelkimi sposobami działalność rządu przeciwnika...
Zasiewajcie waśnie i niezgodę między obywatelami wrogiego kraju ...
Buntujcie młodych przeciwko starym "
- czyli BĄDŹ NOWOCZESNY JAK SAM PETRU CZY ALIMENCIARZ Z KUCYKIEM
"Ośmieszajcie tradycje waszych przeciwników ...
Podeślijcie im nierządnice, żeby dokończyć dziełą zniszczenia ...
Infiltrujcie wszędzie swoich szpiegów ...

Cała sztuka wojenna zasadza się na oszustwie...
Dajcie nieprzyjacielowi młodych chłopców i kobiety, żeby zawrócić mu w głowie ......"


Zaraz, zaraz.
Po co to przepisuję i tracę czas skoro wystarczy włączyć TVN i posłuchać Obrońców Dojczpropagandy aby zachwycić się upodloną bez granic homolewacką odmianą demokracji opracowaną specjalnie na rynek polski. I jako prawdziwy demokrata znający swoje prawa, przywdziać lateksowe stringi, zrobić ostry makijaż, okryć się - bo przecież w grudniu może być zimno - jakimiś ornatami dla większego porzekazu artystycznego i podkreślenia swojej prawdziwej niezależności - zaciągnąć się zielem i pognać na pasterkę i tak do Dnia 6 Króli walczyć z ciemnogrodem i faszyzmem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.