Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Do zwycięstwa potrzeba nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi

Do zwycięstwa potrzeba nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi 2016/12/07 22:05 #169827

Słowa Dantona z tytułu wpisu dedykuje prezydentowi Bartyli. Życzę nie z racji osobistej sympatii, ale w związku z umiłowaniem mojego miasta. Niestety tej odwagi prezydentowi brakuje. Brakuje jej, aby w końcu przestać być prezesem klubu piłkarskiego i odrzucić mrzonki o budowie stadionu. Brakuje do podjęcia trudnych decyzji związanych z wprowadzeniem programu oszczędnościowego. Brakuje nawet do tego, aby stanąć w prawdzie i poinformować bytomian, w jak trudnej sytuacji znalazło się miasto. Odwagi warto życzyć także opozycji i samym bytomianom, bo czas już najwyższy na działania.

A wczorajszy dzień dorzucił niestety złych informacji. W ogłoszonym harmonogramie naborów wniosków na środki europejskie z Regionalnego Programu Operacyjnego na 2017 nie przewiduje się konkursów dla Obszaru Strategicznej Interwencji Bytom. Dlaczego? Ze względu na opóźnienia w przygotowaniu przez prezydenta Bartylę Gminnego Programu Rewitalizacji, który jest podstawą wydatkowania przyznanych Bytomiowi ponad 400 milionów zł na rewitalizację.

Niestety prezydencie Bartyla, święty Mikołaj do Bytomia z workiem kilkuset milionów nie przybędzie, a finanse na skraju bankructwa i cały ten bałagan z ostatnich czterech lat, do którego Pan doprowadził, musimy posprzątać sami…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Do zwycięstwa potrzeba nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi 2016/12/07 23:57 #169828

ZA PÓŻNO..cała "odwaga,odwaga i jeszcze raz odwaga" bytomian skupiła się na zorganizowaniu referendum w sprawie wywalenia z urzędu jednego z wielu nieudolnych bytomskich decydentów.Bartyla w następnych wyborach polegnie jak Napoleon pod Waterloo,ale co to zmieni w Bytomiu,gdy na horyzoncie same pustaki?
Z perspektywy czasu zauważam,że jedyny Mikołaj jaki może w perspektywie najbliższych kilku lat odwiedzać Bytom nie przyjedzie saniami z workiem pełnym pieniędzy,a ciężarówką Coca-Coli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Do zwycięstwa potrzeba nam odwagi, odwagi i jeszcze raz odwagi 2016/12/08 08:45 #169829

No cóż , wszystkim którzy głosowali na Bartyle polecam temat z tego forum z 2012 :

bytomski.pl/forum-bytomia/polityka-i-wl-...12-wybory-bytom-2012

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone