Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pole golfowe otwarte

Pole golfowe otwarte 2013/09/30 16:16 #134059

Wczoraj otwarto bytomskie pole golfowe. Gratuluje inwestorowi przede wszystkim wytrwałości i konsekwencji, bowiem nie był to (i nie jest) projekt łatwy… Od początku uznałem, ze jest to inwestycja dla Bytomia bardzo ważna, bowiem burzy stereotypy. Podkreślało to wielu gości. Stąd też starałem się to przedsięwzięcie, tak jak wszystkich inwestorów, wspierać na miarę możliwości naszego samorządu. Pole robi ogromne wrażenie, zwłaszcza na tych, którzy widzieli wcześniejsze hałdy i nieużytki, a dzisiaj radują oczy pięknymi terenami zielonymi, na których jest nie tylko pole golfowe, ale i osiedle domów jednorodzinnych. Mam nadzieję, że inwestycja będzie się rozwijała, bo jest to dla nas, bytomian, jeden z najważniejszych projektów.

Cieszę się również, że gospodarz spotkania, w odróżnieniu od wielu innych osób i instytucji, firm, zaprosił wszystkich tych, którzy projekt wpierali. Także byłych gospodarzy miasta, którym publicznie złożył podziękowanie. To takie zwyczajny gest, a jednak niewielu na niego stać…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pole golfowe otwarte 2013/09/30 16:34 #134061

Pole może i ładne - poza Domami typu stodoła "Meduza Grup" ale "Małgorzatka" cuchnie żeby się dostać na pole golfowe trzeba przejechać obok oczyszczalni ścieków nie ma jak przyjemny zapaszek przed grą w golfa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pole golfowe otwarte 2013/09/30 16:55 #134066

Właśnie projekty domów, to bardzo mocna strona tej inwestycji, tylko nie do każdego to trafia...:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pole golfowe otwarte 2013/09/30 21:15 #134092

Bardzo dobrze, że domki mają taką, a nie inną stylistykę, bo przynajmniej nie przyciągną buraczanych nowobogackich, co by chcieli mieć dworek z gipsowymi lwami przed wjazdem :P.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: olowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.