Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Pytałem górników, czy wiedzą, gdzie jest rada…

Pytałem górników, czy wiedzą, gdzie jest rada… 2013/09/12 21:18 #133454

Pierwsza osoba: Żarłeś z dwóch koryt… Pokaż, że masz jaja…. Ty idioto z Łagiewnik… Nie przeszkadzaj, kobieto, ja mówię… Gdzie są ci wykastrowani pedofile?… Ja już powiedziałem wszystko, więc można tą dyskusję skończyć… Starszy pan mnie rozbawił (do osoby starszej wiekiem), chyba nie wie, o czym mówi… Druga osoba: Ta rozmowa dobiega końcu… Trzecia osoba: O czym my mówimy? Nie mamy większych problemów? Pytałem górników, czy wiedzą, gdzie jest rada? Nie wiedzieli. To trzeba ją zlikwidować. Ja byłem wczoraj w Warszawie, protestowałem. To są problemy. A nie politykę uprawiać. Czwarta osoba: po co rady dzielnicy, jak są stowarzyszenia w dzielnicach? Radni dzielnicy nie czytają lokalnego tygodnika!!! (z przejęciem). Piąta osoba: Wydziały (w urzędzie miejskim) wiedzą, co trzeba zrobić w mieście, po co nam rada dzielnicy?

To są „mądrości” z dzisiejszej „dyskusji” o projekcie uchwały Rady Miejskiej w Bytomiu, dotyczącej likwidacji dzielnicy Miechowice i jej rady. Osobami 1-5 byli członkowie „obozu władzy”, zabierający głos w trakcie obrad. Oczywiście uchwała została podjęta. Radni reprezentujący Miechowice nie stanęli w ich obronie. Wykonali karnie zadanie prezydenta. Poziom dyskusji, poziom argumentacji pozostawiam Państwa ocenie…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytałem górników, czy wiedzą, gdzie jest rada… 2013/09/13 19:35 #133511

Członek PO śmie mówić coś o poziomie. Dobre.
Chyba trzeba przypomnieć pewną postać
www.goldenline.pl/michal-bieda4/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pytałem górników, czy wiedzą, gdzie jest rada… 2013/09/14 12:01 #133522

Przepraszam, a ja mogę coś powiedzieć o poziomie wypowiedzi bytomskich polityków?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.