Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Odetchnął z ulgą i krzyknął...

Odetchnął z ulgą i krzyknął... 2013/09/09 22:11 #133277

FelieTONista odetchnął z ulgą i krzyknął: Tylko herb! Napisał, że miasto nie będzie (przynajmniej na razie) promowało się logo. Ani tym beznadziejnym z uciekającą panienką, ani żadnym innym. Obecne władze postanowiły zostać przy starym, pęknym herbie, co też jest zgodne z opinią większości bytomian (pisownia oryginalna). Zapewne ma dostęp do jakichś tajnych badań… Zmowa milczenia panuje wokół faktu, że nadal obowiązuje uchwała Rady Miejskiej dotycząca między innymi strategii promocji, stad też logo jest nadal znakiem miasta, a prezydent-prawnik winien o tym wiedzieć… Poza tym autor powtarza komunały, czyli że …nastu czytelników powiedziało, że „Bytom nie potrzebujue logo, bo ma herb”. I ocenia: To zwycięstwo zdrowego rozsądku. Cieszę się, że bytomianie nie ulegają manii tworzenia logo, które dopadło wiele miast. Nie dali się omamić pseudonaukowym teoriom (pisownia oryginalna). No to się dowiedzieliśmy, jak to tysiące miast i firm w kraju i na świecie zostały zmanipulowane pseudonaukowymi teoriami i używają logo. Biedactwa…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odetchnął z ulgą i krzyknął... 2013/09/10 08:25 #133287

To dopiero teraz się dowiedziałeś o tej manii? Przecież pisałem Ci o tym w piśmie już ładnych kilka lat temu, przy okazji zmuszenia taksówkarzy do zamiany herbu na owe koszmarne logo "BXtom". Ot, stosowny fragment:

"Piotr Koj zgrabnie nadinterpretuje rzeczywistość pisząc o tym, iż kilkanaście lat temu miasto nasze nie posiadało loga, wobec czego tylko z tego powodu nikt nigdy nie zdecydował się na usunięcie miejskiego herbu z taksówek. Być może Pan Prezydent fakt ten przeoczył, ale w momencie gdy obejmował swoje stanowisko, Bytom logo już posiadał, a mimo tego nikt wcześniej zamiany herbu na logo nie rozważał.. Swoje przemyślenia podpiera Prezydent wypowiedziami dr Arkadiusza Kuzio-Podruckiego, zaczerpniętymi z czasopisma „Polska Dziennika Zachodniego”. Jednakże w tej samej gazecie, w numerze z dnia 23 stycznia 2009 roku, a artykule Michała Smolorza zatytułowanym „Logo ważniejsze od rozumu” możemy przeczytać m.in. „Kiedy jakieś bezdenne wariactwo pojawi się raz w życiu publicznym, to natychmiast staje się powodem powszechnego amoku i nic już nie jest w stanie go wyrugować. Najnowszym PRowskim wariactwem są loga. Właśnie jesteśmy świadkami inwazji tego zidiocenia do naszych samorządów. Wójt, burmistrz, prezydent umarliby gdyby nie mieli swojego loga. PRowcy (…) sprzedają na potęgę to swoje szalbierstwo łasym i próżnym beamtrom, a ci płacą za to gigantyczne pieniądze z publicznej kasy”. "

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.