Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nowe "korporacyjne" standardy zatrudniania

Nowe "korporacyjne" standardy zatrudniania 2013/08/06 21:00 #131721

Zatrudnianie pracowników nieetatowych to najpewniej sposób prezydenta Bartyli na niezwiększanie zatrudnienia w Urzędzie Miejskim. Jak tu na przykład zatrudnić Adama Grzesika, brata jednego z liderów górniczej Solidarności, która to organizacja wsparła prezydenta Bartylę w walce o to stanowisko? Nabór został rozstrzygnięty, ale – tu pech – wybrany tą drogą dziennikarz, którym rzecz jasna nie był pan Grzesik, nie podjął pracy… Ciekawe zjawisko.

Grzesik więc pracuje, choć nie ma etatu. Nie ma go w strukturze organizacyjnej urzędu. A przecież nie robi tego za darmo… Wyjeżdża jako reprezentant miasta na konferencje. Wypowiada się publicznie jako rzecznik urzędu… Władzy rzecz jasna absolutnie nie przeszkadza, że Grzesik często prezentuje brak elementarnej wiedzy o mieście. Przykładem jest tłumaczenie, że herb jest na fioletowym tle, bo fioletowy to kolor… Teatromanii. Na pewno zaś nie brakuje mu chamstwa i tupetu, uwielbia też ferować wyroki. Tak to reprezentuje urząd upolityczniony nowy rzecznik prasowy. Często robi to w T-shircie, mam tylko nadzieję że nie z tej ekskluzywnej limitowanej i bardzo drogiej serii zamówionej przez Kancelarię Prezydenta…

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe "korporacyjne" standardy zatrudniania 2013/08/07 10:28 #131732

A co w tym dziwnego? Czyżbyś zapomniał już jak pod Twoimi rządami konkurs na naczelnika edukacji wygrał niejaki Tadeusz Konarski z Kluczborka, który - "tu pech" - nie tylko nie podjął pracy, ale nawet w ratuszu się nie pojawił?

Natomiast owe ekskluzywne gadżety zamówione przez Kancelarię kosztowały miasto zdecydowanie mniej niż Twoje zabawy z logo, za które - za sam "kopiuj - wklej" - projekt "strategii" wybulilismy niemal 100 tysięcy złotych...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe "korporacyjne" standardy zatrudniania 2013/08/07 16:26 #131744

Nie wiem jak traktować słowa doradcy miłościwie panującego rezydenta KW, ale tenże wybitny ekspert znany między innymi z propozycji cenzury na forum wspominał o całym zespole medialnym tegoż reprezentanta. Jestem ciekaw ileż ten zespół liczy osób i czy te "pracują" na takich samych korporacyjnych zasadach ?

Dla przypomnienia prtscr, bo po dwóch dniach "ekspertowi" coś się odmieniło.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: olowpbFantus


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.