Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Nowe standardy informowania

Nowe standardy informowania 2013/08/04 19:58 #131655

Bytomski BIP znów nie działa… Referendyści tak zawzięcie krytykowali działalność informacyjną urzędu, a jakoś takich problemów za czasów mojej kadencji nie było… Biuletyn Informacji Publicznej jest najważniejszym narzędziem informacyjnym urzędu. Musi być sprawny, czytelny, pełny i aktualny. To obowiązek ustawowy. Tymczasem tam tym razem „przerwa konserwacyjna”, o której nas oczywiście nie uprzedzono, bo po co? A już szczytem śmieszności jest zachęcanie nas na bytom.pl do zapisywania się do newslettera, którego od ponad roku (!) nikt z urzędu do adresatów nie wysłał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe standardy informowania 2013/08/20 19:33 #132336

Zamiast informowania mieszkańców, które miało stać się lepsze, mamy kolejne PR-owe zagrywki pana wynajętego do reprezentowania prezydenta i urzędu. Tym razem obok wymienianych wcześniej funkcji pracownika Biura Prasowego, rzecznika Urzędu Miejskiego i rzecznika prezydenta, doszła mu kolejna funkcja – rzecznika Bytomskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. Komunikował bowiem na łamach bytom.naszemiasto.pl rzekome oszczędności po zmniejszeniu zarządu tejże firmy do dwóch osób. Jak zawsze pominął informacje niewygodne, a mianowicie że zwiększono w firmie kadrę zarządczą o dwóch dyrektorów. No, ale to taki szczegół, więc lepiej, aby tak „wrażliwy” temat pan wielofunkcyjny, zamiast rzecznika BPK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nowe standardy informowania 2013/08/20 19:40 #132338

A Pan zapomniał, że zredukowano kadrę kierowniczą do 12 osób, z UWAGA, prawie 50!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1


bytomski logo pelen kolor betanajpopularniejszy serwis internetowy w mieście, posiadający największe forum dyskusyjne, a także kalendarium imprez, ogłoszenia drobne i wiele innych.

Media społecznościowe

Bytomski.pl - 2019 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone